Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
MSiT: dane sprzed półrocza
Publikowanie w grudniu danych za pierwsze półrocze to anachronizm
Czytaj więcej...
Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
Dyrektor zarządzający agenta internetowego Fly.pl rozstaje się ze spółką.
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • MSiT: dane sprzed półrocza
  • Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

piątek, 21 październik 2016 11:21

Butler - przewodnik i lokaj w jednym - tylko w Karyntii

Napisane przez MG
Butler - przewodnik i lokaj w jednym - tylko w Karyntii archiwum KaernetnWerbung

W Turracher Höhe można skorzystać z opieki na stoku ze strony własnego butlera, łączącego w sobie cechy przewodnika i pomocnika.

Butler, jako wysokiej klasy profesjonalista jest obecny na każdym terenie narciarskim, który zna jak własną kieszeń. Potrafi zadbać o sprawny przebieg dnia na deskach, doskonale zna miejscowe niuanse i jest przez cały dzień obecny na stoku po to, aby służyć gościom słowem i czynem oraz rozpieszczać ich drobnymi uprzejmościami: chusteczkami, cukrem gronowym, słodyczami, kremami przeciwsłonecznymi, wspaniałymi lodami „gazdowskimi” (od marca), a nawet szklaneczką musującego prosecco.

Dzień pracy butlera rozpoczyna się wczesnym rankiem w „salonie“ przy dolnej stacji kolejki Kornockbahn, gdzie rozpala on kominek i na dobry początek pokrzepia pierwszych gości soczystymi, styryjskimi jabłkami. Następnie wskakuje do swojego pojazdu – Butler-Mobil i mknie przez ośrodek narciarski, gdzie w różnych miejscach ma swoje stanowiska i rozstawia swój niewielki bar, aby głodnym, spragnionym i zakatarzonym bohaterom narciarskiego dnia służyć pierwszą pomocą.

Obszerny program usług butlera jest dla każdego gościa, nocującego w kwaterze oznaczonej symbolem „muszki kamerdynera”, już od pierwszego dnia zakwaterowania dostępny całkowicie bezpłatnie. Początek urlopowego tygodnia rozpoczyna się od ekskluzywnego safari dla duszy i ciała, wycieczki w świetle księżyca lub wędrówki w rakietach śnieżnych (pełny program jest dostępny na stronie internetowej www.turracherhoehe.at).
Aby to wszystko przeżyć, potrzebne jest tylko jedno – zamówienie noclegu u kwaterodawcy oznaczonego symbolem niebieskiej muszki kamerdynera.
„Rent a Butler“: usługi klasy de luxe na stoku narciarskim. W trakcie świadczenia usługi „Rent a Butler“, butler Elmar przedstawia w sposób zindywidualizowany i ekskluzywny wszystkie niuanse oraz sekretne wskazówki na temat Turracher Höhe. Może on na przykład zorganizować doskonały zimowy dzień, albo zaproponować sielankową przechadzkę zimową lub wędrówkę na rakietach śnieżnych, nastrojową imprezę firmową, niezapomniane przyjęcie urodzinowe, romantyczne oświadczyny itp. (Tu wymagana jest rezerwacja terminu. Koszty tego w najwyższym stopniu spersonalizowanego programu höchst.persönliche są zależne od zakresu usług oraz czasu ich trwania).