Chorwaci zapraszają na workshop
Przedstawicielstwo Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce organizuje 25 stycznia workshop B2B w Warszawie.
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
Dyrektor zarządzający agenta internetowego Fly.pl rozstaje się ze spółką.
Czytaj więcej...
Prezydent podpisał ustawę
Prezydent RP Andrzej Duda podpisał nową ustawę o imprezach turystycznych
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Chorwaci zapraszają na workshop
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
  • Prezydent podpisał ustawę
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

wtorek, 16 sierpień 2016 11:49

Dubaj otwiera przedstawicielstwo w Polsce

Napisane przez AG

Dubai Tourism and Commerce Marketing (DTCM) otwiera przedstawicielstwo w Polsce i zapowiada na jesień szeroką kampanię promocyjna mającą na celu zwiększenie ruchu turystycznego z Polski.

Dubai Tourism Board chce zwiększyć ruch turystyczny z tej części Europy i planuje na jesień uruchomienie kampanii marketingowych w Czechach, Polsce, na Węgrzech i w Rumunii. Za działania na tych rynkach będzie odpowiedzialna czeska firma Travel Advance, specjalizująca się w marketingu kierunków turystycznych.

Dubajski emirat ma już swoich przedstawicieli w wielu państwach Zachodniej Europy. Decyzja, by także w Polsce znalazło się przedstawicielstwo organizacji turystycznej Dubaju pokazuje, jak ważny jest dla władz emiratu polski rynek turystyczny.

We wrześniu na polskim rynku ruszy szeroko zakrojona kampania, w której Dubaj chce się zaprezentować nie tylko jako miejsce wypoczynku dla bogatych par i celebrytów, ale także dla rodzin, seniorów oraz tych podróżników, którzy cenią sobie niedrogie, ale ciekawe wakacje.

Elementami promocji Dubaju na polskim rynku będą m.in. duże wydarzenia, skierowane do poszukiwaczy ciekawych wakacji, współpraca marketingowa z najlepszymi firmami organizującymi wyjazdy turystyczne oraz szeroko zakrojone kampanie w mediach. Celem, jaki stawia sobie Dubai Turism, jest przyciągnięcie w 2020 roku 20 milionów turystów.
Dubai Tourism and Commerce Marketing (DTCM) jest oficjalną organizacją rządową, odpowiedzialną za promocję Dubaju jako atrakcyjnego celu wakacyjnych odwiedzin oraz światowego centrum biznesu. Oprócz tego DTCM jest odpowiedzialne za wydawanie licencji i wystawianie ocen lokalnym touroperatorom i firmom, świadczącym usługi hotelarskie w Dubaju.

Mająca swoją siedzibę w czeskiej Pradze firma Travel Advance jest jedną z najszybciej rozwijąjących się firm, których głównym celem jest tzw. marketing destynacji w Europie Środkowo - Wschodniej. Firmą zarządzają Paddington Tucker oraz Lenka Fidranska. Oboje mają wieloletnie doświadczenie w promocji kierunków turystycznych w środkowej i centralnej Europie.