Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 13 lipiec 2016 16:02

Festiwal Filmowy w Wiedniu

Napisane przez MG
Festiwal Filmowy w Wiedniu archiwum stadtwienmarketing

W dniach 14. lipca – 4. września przed wiedeńskim Ratuszem odbędzie się Festiwal Muzyki Filmowej. To już 26 odsłona tego letniego festiwalu w austriackiej stolicy.

Na inaugurację festiwalu zaplanowano pokaz „La Boheme” Metropolitan Opera w Nowym Jorku w ramach nagrania „Met Opera HD Live”. Kultura wysoka przez 53 dni gościć będzie przed wiedeńskim Ratuszem, oczywiście dostępna dla wszystkich i bez biletów.

W roku ubiegłym festiwal odwiedziło 860 000 widzów i słuchaczy, nie tylko wiedeńczyków, ale również turystów przybyłych z różnych stron świata. Tegoroczni uczestnicy mogą również liczyć na naprawdę wysoki poziom kultury a w programie m.in. najlepsze międzynarodowe produkcje opery, operetki, koncerty, balet, taniec współczesny ale też muzyka pop i jazz.
Podczas kilku wieczorów emitowane będą produkcje słynnych orkiestr, takich jak Filharmonicy Wiedeńscy, Wiedeńska Orkiestra Symfoniczna czy też Symfonicy Göteborscy. Również koncerty z berlińskiego amfiteatru Waldbühne będą należeć do atrakcji festiwalu.
Olbrzymi ekran i obraz HD oraz renomowany system nagłośnienia zapewnić mają niezapomniane przeżycia. Dla spragnionych i głodnych przygotowano natomiast wyśmienitą ofertę kulinarną. O podniebne rozkosze zatroszczy się 26 gastronomów serwujących nie tylko wiedeńskie specjały.
www.filmfestival-rathausplatz.at/festival/