Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
Działający od 19 lat na polskim rynku największy agent turystyki zorganizowanej otworzył w miniona sobotę w Osielsku 100. biuro sprzedaży.
Czytaj więcej...
Wrocław, European Best Destination
Wrocław zwyciężył w międzynarodowym konkursie European Best Destination 2018, zdobywając ponad 41 tysięcy głosów. Jedyny reprezentant Polski w tegorocznej edycji konkursu otrzymał głosy ze 146 krajów.
Czytaj więcej...
Czego trzeba hotelom z Gdańska?
Jeśli masz hotel w Trójmieście, jesteś z pewnością przyzwyczajony do wysokich wymagań ze strony klientów. Sprawdź, jak zaoferować im wyjątkowy pakiet dodatkowych usług.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
  • Wrocław, European Best Destination
  • Czego trzeba hotelom z Gdańska?

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 12 lipiec 2016 11:25

Letni festiwal w Liptowskim Mikulaszu

Napisane przez MG
Letni festiwal w Liptowskim Mikulaszu archiwum SACR

Weekend 22-25 lipca upłynie w Liptowskim Mikulaszu na słowackim Liptowie pod znakiem dobrej zabawy. W piątek rozpoczyna się Street Music Night.

Weekendowy festiwal to największa tego lata impreza na Liptowie. Koncerty, dobre jedzenie regionalne, slalom wodny - już drugi rok z rzędu Liptowski Mikulasz organizuje topową imprezę sezonu letniego. Podczas festiwalu czynna będzie szkoła gotowania i szkoła tańca, będzie można obejrzeć pokazy szkół gastronomicznych, występy muzyczne, a wieczorem działać będzie kino pod gołym niebem. Cała impreza jest moderowana przez popularną stację radiową Didiana Fun Radio.

Prezes Regionalnej Organizacji Ruchu Turystycznego regionu Liptov i burmistrz Liptowkiego Mikulasza, Ján Blcháč, powiedział: “Zależy nam na tym, by nasze miasto żyło. Chcemy przyciągnąc z turystów z centrów turystycznych przyciagnąc właśnie do miasta. Pomoże w tym imprez Street Music Night. Aż 16 firm zaangażowało się w ten projekt, dzięki temu będziemy mogli sie bawić przy różnorodnej muzyce a na rynku będzie można się bawić do białego rana.”

Wstęp na festiwal jest bezpłatny a organizatorzy zapewniają także transfer z Tatralandii, Jasnej, Liptowskiego Jana, Rużemberka, kąpielisk w Lućkach i Beszenovej.

Darina Bartková, dyrektor Regionalnej Organizacji Ruchu Turystycznego regionu Liptov, dodała: “Od godziny dziesiątej rano do późnje nocy przygotowaliśmy atrakcyjny program. Na wiele sportowych atrakcji, na przykłąd rafting, golf i wakeboarding obowiązywać będzie w weekend zniżka 50 proc. Dla dzieci przygotowaliśmy teatr, animatorów i spotkania ze zwierzętami z ZOO. Jestem pewna, że jak w poprzednim roku wielkim powodzeniem będą się cieszyć stoiska gastronomiczne, statek z piratami i pokaz czeskiej komedii Wojciech w kinie pod gołym niebem.”

Atrakcją dla lubiących bieganie będzie Nocny Bieg. Można będzie sprawdzić swoich sił na dystansach 5 i 10 kilometrów. Współuczestniczyć w nim będa - jak przystalo na Liptów - zbójnicy.