Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
WizzAir: 19 nowych tras z Polski
W 2017 roku WizzAir przewiózł ponad 8 mln pasażerów z Polski, a w przyszłym roku uruchomi 19 nowych połączeń do naszego kraju
Czytaj więcej...
Sun&Fun z nową gwarancją
Firma Blue Style, właściciel marki Sun&Fun Holiday przedstawiła nową gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 7 339 200 zł.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • WizzAir: 19 nowych tras z Polski
  • Sun&Fun z nową gwarancją
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 30 październik 2013 13:14

Atrakcyjne pakiety dla narciarzy w Austrii

Napisane przez AG
Atrakcyjne pakiety dla narciarzy w Austrii archiwum Ski-amade

W regionie Ski amade w austriackich Alpach, w obecnym sezonie zimowym, narciarze mogą korzystać z wielu pakietów

Pakiet 4=3: 4 dni na nartach i 4 noce w hotelu, a na rachunku tylko 3 dni – na tym polega koncepcja pakietu 4=3. Oferta obowiązuje w wybranych obiektach noclegowych we wszystkich 5 regionach Ski amadé w określonych terminach promocji. Przykładowa cena: 4 noce w hotelu*** z 2 posiłkami dziennie + karnet narciarski na 4 dni od 303 EUR za osobę w pokoju 2-osobowym.
Sixty Plus: Pakiet Sixty Plus jest przeznaczony dla osób, które urodziły się przed rokiem 1954, czyli tych, które ukończyły 60 rok życia i starszych. Pakiet obejmuje specjalny 7-dniowy program w atrakcyjnej cenie, a hotele biorące udział w promocji dodatkowo dają w prezencie karnet narciarski na 6 dni. Ofertę można zarezerwować w terminach od początku sezonu do 21 grudnia 2013 i na wiosnę od 29 marca do 5 kwietnia 2014.
Przykładowa cena: 7 nocy w pensjonacie ze śniadaniem + karnet na 6 dni,od 231 EUR za odobę w pokoju 2-osobowym.
Ladies Week: Od 22 do 29 marca 2014 zabiegamy o względy narciarek! W tym okresie panie, które zarezerwują 7 noclegów w wybranych obiektach noclegowych, otrzymają w prezencie 6-dniowy karnet oraz 1 dzień w towarzystwie przewodnika narciarskiego. Panie dysponujące krótszym urlopem mogą wybrać pakiet z 4 noclegami i karnetem na 3 dni. Oprócz tego przez 1 dzień będą mogły bezpłatnie testować narty. Ladies Week obfituje także w specjalne wydarzenia – pokazy mody, wędrówki w świetle pochodni i sympatyczne wieczory w schroniskach. Przykładowa cena: 7 nocy w hotelu*** z 2 posiłkami dziennie + karnet na 6 dni, od 443 EUR za osobę w pokoju 2-osobowym. 4 noce w hotelu*** z 2 posiłkami dziennie + karnet na 3 dni, od 152 EUR za osobę w pokoju 2-osobowym. od 152 euro.
Rodzinna Wielkanoc na nartach: 15 marca 2014 do Ski amadé zawita zajączek wielkanocny. Od tego dnia dzieci do lat 15 będą jeździć gratis, pod warunkiem, że co najmniej jedno z rodziców kupi karnet na 6 dni. Oprócz tego w programie na ostatnie dni sezonu jest wiele atrakcyjnych wydarzeń i ofert dla rodzin we wszystkich miejscowościach Ski amadé.
Przykładowa cena: 7 noclegów w apartamencie + karnet na 6 dni dla 4 osób
(2 osoby dorosłe + 2 dzieci) od 769 EUR.
Bonus rodzinny: W Ski amadé nawet duże rodziny nie muszą obawiać się o swój budżet. Dzięki bonusowi rodzinnemu trzecie, czwarte, piąte i wszystkie kolejne dzieci w rodzinie otrzymują karnet gratis.