Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 18 maj 2016 16:11

Koncert Nocy Letniej Wiedeńskich Filharmoników

Napisane przez MG
Koncert Nocy Letniej Wiedeńskich Filharmoników Richard Schuster

Koncert Wiedeńskich Filharmoników w parku przy Pałacu Schönbrunn 26 maja, to coroczny prezent tej najbardziej rozpoznawalnej orkiestry w Austrii dla wszystkich wiedeńczyków i gości miasta.

Rokrocznie pod koniec maja orkiestra Wiedeńskich Filharmoników zaprasza na niecodzienny koncert. Niecodzienny, bo w przepięknych kulisach parku przed Pałacem Schönbrunn, pod gołym niebem, przy robiących wrażenie iluminacjach świetlnych.
Tegoroczny motyw przewodni wydarzenia to muzyka francuska. W programie m.in. Georges Bizet, Hector Berlioz, Francis Poulent, Maurice Ravel. Dyryguje pochodzący z Petersburga Semyon Bychkov, dla niego to debiut w Koncercie Nocy Letniej, a na fortepianie zagra słynny francuski duet klawiszowy. Wiedeńscy Filharmonicy zaprezentują po raz pierwszy koncert Francisa Poulenta na dwa fortepiany i orkiestrę d-moll. W roli solistek wystąpią siostry Katia i Marielle Labèque.

Koncert Nocy Letniej co roku przyciąga tysiące słuchaczy, dla niektórych jest to jedyna okazja w roku by móc zobaczyć i posłuchać tej prestiżowej orkiestry na żywo. Tym bardziej, że wstęp jest nieodpłatny i nie obowiązują rezerwacje.

W przypadku złej pogody koncert może zostać przesunięty na 27. maja.

www.sommernachtskonzert.at

Koncert Nocy Letniej 2016 Wiedeńskich Filharmoników
czwartek, 26. maja 2016, godz. 20:30
Park przy Pałacu Schönbrunn
1130 Wiedeń