Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
MSiT: dane sprzed półrocza
Publikowanie w grudniu danych za pierwsze półrocze to anachronizm
Czytaj więcej...
Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
Dyrektor zarządzający agenta internetowego Fly.pl rozstaje się ze spółką.
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • MSiT: dane sprzed półrocza
  • Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

czwartek, 23 styczeń 2014 13:01

Austriacki Tyrol promuje się w Soczi

Napisane przez AG
Dom Tyrolski w okolicach Soczi Dom Tyrolski w okolicach Soczi archiwum tirol.at

Austria Tirol House powstało jako miejsce spotkań międzynarodowych gości ze świata sportu, polityki, biznesu i mediów. Od 5 do 23 lutego 2014r w tyrolskim domu olimpijskim odbywać się będą różnorodne imprezy towarzyszące rozgrywanym igrzyskom.

„Bringing the Alps to Sochi" – to motto tyrolskiej organizacji turystycznej Tirol Werbung, która jako partner Austriackiego Komitetu Olimpijskiego świętuje w Soczi 50-lecie organizaji pierwszych Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Innsbrucku w 1964r.
Innsbruck – stolica Tyrolu wspólnie z miejscowością Seefeld były już trzykrotnie gospodarzami Zimowych Igrzysk Olimpijskich: w roku 1964, 1976 oraz w 2012 roku jako gospodarz pierwszej zimowej Olimpiady Młodzieży. Imprezy towarzyszące igrzyskom odbędą się tyrolskim domu olimpijskim w Soczi – Austria Tirol House.
Tyrolski dom olimpijski, Austria Tirol House znajduje się 50km od Soczi, tuż obok dworca Rosa Khutor w tzw. Mountain Cluster, gdzie rozgrywane będą zawody w konkurencjach alpejskich, freestyle oraz kombinacji norweskiej. Austria Tirol House gościć będzie nie tylko austriackich, ale również międzynarodowych medalistów, sportowców oraz gości ze świata sportu, polityki i biznesu. Znana na całym świecie tyrolska gościnność dała się poznać międzynarodowej publiczności już w 2012r w Londynie podczas Letnich Igrzysk Olipijskich. Przez całe igrzyska tyrolski dom cieszył się największą popularnością i zanteresowaniem wśród mediów, kibiców oraz prominentnych gości, medalistów i sportowców z całego świata.
W Domu Tyyrolskim przygotowano dla dziennikarzy i mediówspecjalny serwis prasowy, w którym na bieżąco informować będą informowani o najważniejszych wydarzeniach w domu olimpijskim .
Więcej informacji na stronie: www.sochi.tirol.at.