Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Travelplanet: wakacje będą tańsze
Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne wyjazdy wakacyjne będą tańsze od zeszłorocznych – powiedział Robert Gołuński, prezes Travelplanet.pl
Czytaj więcej...
Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
Za kilka miesięcy (1 października) zacznie obowiązywać nowa Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń. O to, co się zmieni z punktu widzenia agentów, którzy prowadzą sprzedaż ubezpieczeń dla turystów zapytaliśmy prezesa PIT Pawła Niewiadomskiego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Travelplanet: wakacje będą tańsze
  • Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 23 styczeń 2014 13:01

Austriacki Tyrol promuje się w Soczi

Napisane przez AG
Dom Tyrolski w okolicach Soczi Dom Tyrolski w okolicach Soczi archiwum tirol.at

Austria Tirol House powstało jako miejsce spotkań międzynarodowych gości ze świata sportu, polityki, biznesu i mediów. Od 5 do 23 lutego 2014r w tyrolskim domu olimpijskim odbywać się będą różnorodne imprezy towarzyszące rozgrywanym igrzyskom.

„Bringing the Alps to Sochi" – to motto tyrolskiej organizacji turystycznej Tirol Werbung, która jako partner Austriackiego Komitetu Olimpijskiego świętuje w Soczi 50-lecie organizaji pierwszych Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Innsbrucku w 1964r.
Innsbruck – stolica Tyrolu wspólnie z miejscowością Seefeld były już trzykrotnie gospodarzami Zimowych Igrzysk Olimpijskich: w roku 1964, 1976 oraz w 2012 roku jako gospodarz pierwszej zimowej Olimpiady Młodzieży. Imprezy towarzyszące igrzyskom odbędą się tyrolskim domu olimpijskim w Soczi – Austria Tirol House.
Tyrolski dom olimpijski, Austria Tirol House znajduje się 50km od Soczi, tuż obok dworca Rosa Khutor w tzw. Mountain Cluster, gdzie rozgrywane będą zawody w konkurencjach alpejskich, freestyle oraz kombinacji norweskiej. Austria Tirol House gościć będzie nie tylko austriackich, ale również międzynarodowych medalistów, sportowców oraz gości ze świata sportu, polityki i biznesu. Znana na całym świecie tyrolska gościnność dała się poznać międzynarodowej publiczności już w 2012r w Londynie podczas Letnich Igrzysk Olipijskich. Przez całe igrzyska tyrolski dom cieszył się największą popularnością i zanteresowaniem wśród mediów, kibiców oraz prominentnych gości, medalistów i sportowców z całego świata.
W Domu Tyyrolskim przygotowano dla dziennikarzy i mediówspecjalny serwis prasowy, w którym na bieżąco informować będą informowani o najważniejszych wydarzeniach w domu olimpijskim .
Więcej informacji na stronie: www.sochi.tirol.at.