Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 16 styczeń 2014 11:36

Aquapark Tatralandia bije rekordy powodzenia

Napisane przez AG
Aquapark Tatralandia bije rekordy powodzenia archiwum Tatralandii

W minionym roku, aquapark termalny Tatralandia na słowackim Liptowie odwiedziło 40 proc. więcej gości niż w roku 2012.

Niezwyczajne o tej porze plusowe temperatury w grudniu i na początku stycznia, co prawda zmartwiły narciarzy, ale dzięki nim turyści odwiedzający Liptów częściej korzystali z gorących wód aquaparku. W noc sylwestrową w Tatralandii, w Tropikalnym Raju, powitało Nowy Rok ponad tysiąc gości.
Wzrost liczby gości spowodowany był kolejnymi inwestycjami zrealizowanymi w roku ubiegłym – krytą halą z czterema basenami, rozbudowaną części wellness.
Od początku sezonu zimowego Tatrlandię odwiedzają głównie turyści z czterech kierunków: najwięcej oczywiście jest Słowaków (64 proc.), na drugim miejscu są Polacy (16 proc.), potem Czesi (8 proc.) i gości z krajów byłego Związku Radzieckiego. (5 proc.).

Igor Mraz dyrektor aquaparku Tatralandia powiedział: „Nasi goście zapominają, że jest zima, odwiedzają nasze baseny jakby było lato. Wielkim przebojem okazał się Sylwester, na którym goście mogli leniuchować na leżakach bądź brać udział w zajęciach prowadzonych przez animatorów. Dla wszystkich przygotowany była specjalna kolacja sylwestrowa a goście bawili się do białego rana. Przyjemną niespodzianką jest dla nas fakt, że mimo że śnieg nas tej zimy nie rozpieszcza, to odwiedza nas mnóstwo turystów.