Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 20 październik 2015 11:44

Ischgl - Beach Boys na rozpoczęcie sezonu

Napisane przez MG

W austriackim kurorcie narciarskim Ischgl 28 listopada na inauguracyjnym koncercie Top of the Mountain wystąpią The Beach Boys.

Ischgl przygotowuje się na nowy sezon narciarski. Oprócz 238 km tras narciarskich oraz 45 kolejek i wyciągów, pierwszych gości w sezonie 2015/16 przywita też odmieniona infrastruktura: po dwóch latach budowy pojawiła się nowa koncepcja komunikacyjna, która ułatwi życie zarówno mieszkańcom, jak i narciarzom. Wzdłuż drogi krajowej B188 powstanie nowoczesny parking na 600 miejsc. Tuż przy nim będzie się zaczynał Prenner Tunnel – podziemny tunel dla pieszych o długości 130 m, który stworzy bezpośrednie połączenie z nową trzylinową kolejką Pardatschgratbahn. Nowy projekt komunikacyjny uzupełnia terminal autobusowy. Gmina we współpracy z operatorem kolei Silvrettaseilbahn AG odpowiada w ten sposób na wysoką frekwencję w dzielnicy Prenner w godzinach porannych, natomiast nowy parking przy drodze krajowej ma znacznie odciążyć centrum miejscowości.

Na rozpoczęcie sezonu narciarskiego w Ischgl fani będą mieli niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć na żywo jeden z najpopularniejszych zespołów w historii muzyki, i to w fantastycznej górskiej scenerii. Nawet po 50 latach istnienia Beach Boysi robią show godny Las Vegas. Kto nie wierzy, niech łapie narty i deskę snowboardową zamiast surfingowej i z ważnym karnetem narciarskim startuje na koncert pod gołym niebem. Karnety jednodniowe można nabyć online za 65 euro w internecie i od 23.11.2015 na miejscu, dwudniowe kosztują z kartą gościa 90,50 euro, a trzydniowe 118 euro.