Enter Air przedłuża umowę z Itaką
Enter Air oraz Itaka Holdings przedłużają kontakt na kolejny sezon.
Czytaj więcej...
Ryanair ugiął się pod presją pilotów
Irlandzki przewoźnik robi wszystko, by nie dopuścić do zakłóceń w rozkładzie lotów na Święta Bożego Narodzenia.
Czytaj więcej...
Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Enter Air przedłuża umowę z Itaką
  • Ryanair ugiął się pod presją pilotów
  • Neckermann otwiera sezon
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 09 styczeń 2014 14:53

Dziadek Mróz zawita do Jasnej

Napisane przez AG

Kilka dni przez prawosławnym Nowym Rokiem, gospodarze stacji narciarskiej Jasna pod Chopokiem w Niskich Tatrach na Słowacji przygotowali dla turystów ze wschodu imprezę pod nazwą Dziadek Mróz w Jasnej.

W sobotę, 11 lutego w godzinach 11 – 15 taras restauracji Happy End zmieni się w krainę Dziadka Mroza. Zimowy ogród z rosyjskimi motywami, zabawy, żywa muzyka, teatrzyk i taneczna zabawa będą czekać na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą Jasną. Wieczorem planowana jest zabawa podczas Russian Disco Night w klubie Happy End, na wieczór przygotowano specjalne menu.
Dziadek Mróz wraz ze śnieżynką Nastią przyjedzie lapońskimi saniami z zaprzęgiem. Przywita go muzyka saksofonu i harmonii a w Lodowym barze, narodowy napój rosyjski – wódka. We wspomnianej restauracji podawane będą typowe dania rosyjskiej kuchni.
Impreza organizowana przede wszystkich pod turystów rosyjskich nie jest przypadkiem. Każdego roku Liptów przeżywa najazd turystów ze wschodu, którzy przyjeżdżają tu po naszym Bożym Narodzeniu i zostają aż do połowy stycznia. Rosjanie polubili spędzanie sowich Świąt na stoku narciarskim lub w termalnych basenach aquaparku Tatralandia. W porównaniu do ubiegłego sezonu w hotelach w Tatrach Wysokich i Niskich Tatrach, zarezerwowało miejsca 30 proc. więcej turystów rosyjskich. Większość z nich przyjeżdża tutaj kolejny raz. Są to turyści preferujący aktywny wypoczynek, jazdę na nartach, ale i aktywny tryb spędzania czasu po nartach – na przykład jazdę kolejką na Łomnicę. Hotelarze są dobrze przygotowani na rzeszę turystów z Rosji – w hotelach pojawiają się dekoracje rosyjskie, w restauracjach menu w języku rosyjskim. Dodatkowo organizowane są jednodniowe wypady do Wiednia, zabiegi wellness.