Chorwaci zapraszają na workshop
Przedstawicielstwo Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce organizuje 25 stycznia workshop B2B w Warszawie.
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
Dyrektor zarządzający agenta internetowego Fly.pl rozstaje się ze spółką.
Czytaj więcej...
Prezydent podpisał ustawę
Prezydent RP Andrzej Duda podpisał nową ustawę o imprezach turystycznych
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Chorwaci zapraszają na workshop
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
  • Prezydent podpisał ustawę
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

piątek, 07 listopad 2014 13:32

First minute na pobyty w słowackich Tatrach Wysokich

Napisane przez AG
Stak na Solisku w Szczyrbskim Jeziorze Stak na Solisku w Szczyrbskim Jeziorze AG

Od początku listopada trwa w Tatrach Wysokich wyprzedaż pakietów pobytów w formule „First minute". Jeśli klienci kupią je przed 23 listopada, mogą uzyskać zniżki do 55 proc.

W Tatrach Wysokich do dyspozycji gości jest 12 tysięcy łóżek w hotelach, pensjonatach, apartamentach i nakwaterach prywatnych.

Ján Mokoš, prezes regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Tatry Wysokie powiedział: „Spodziewamy się, że lad amoment ciepłe temperatury zostaną zastąpione mrozem i narciarskie stoki zaczną być naśnieżane, tak byśmy mogli w grudniu otworzyc sezon zimowy. Zeszloroczny sezon, mimo gorszej pogody, ale dzięki sztucznemu naśnieżaniu, trwala 144 dni. Wierzymy, że tegoroczna zima będzie mroźna i śnieżna."

Lenka Maťašovská, dyrektor regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Tatry Wysokie dodała: „Klienci nie powinni się wahać – ceny pobytów są idealne a zima nadchodzi, szczyty górskie już są pokryte śniegiem. Statystyki pokazują, że zimą największym powodzeniem cieszą się te hotele, które oferują pełen serwis usług: nocleg, calodzinne wyżywienie, skipass, program animacyjny dla dzieci, wellness."

Słowacy wierzą, że zbliżającej się zimy , odwiedzi tatry większa liczba turystów niż przed rokiem. Obok tradycyjnych rynków, na których opiera się od lat turystyka przyjazdowa w Tatrach Wysokich (Polska, Czechy, Słowacja), spodziewani są goście korzystający z otwartych w tym sezonie połączeń lotniczych z Popradem (Londyn i Ryga): a więc turyści z Wysp Brytyjskich oraz z krajów nadbałtyckich.
Tereny narciarskie w Tatrzańskiej Łomnicy, Starym Smokowcu i Szczyrbskim Jeziorze oferuja narciarzom 24 kilometry tars narciarskich. Dodatkowo, przygotownych jest 8o kilometró1) tras biegowych.