Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
Działający od 19 lat na polskim rynku największy agent turystyki zorganizowanej otworzył w miniona sobotę w Osielsku 100. biuro sprzedaży.
Czytaj więcej...
Wrocław, European Best Destination
Wrocław zwyciężył w międzynarodowym konkursie European Best Destination 2018, zdobywając ponad 41 tysięcy głosów. Jedyny reprezentant Polski w tegorocznej edycji konkursu otrzymał głosy ze 146 krajów.
Czytaj więcej...
Czego trzeba hotelom z Gdańska?
Jeśli masz hotel w Trójmieście, jesteś z pewnością przyzwyczajony do wysokich wymagań ze strony klientów. Sprawdź, jak zaoferować im wyjątkowy pakiet dodatkowych usług.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
  • Wrocław, European Best Destination
  • Czego trzeba hotelom z Gdańska?

Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 07 listopad 2014 13:32

First minute na pobyty w słowackich Tatrach Wysokich

Napisane przez AG
Stak na Solisku w Szczyrbskim Jeziorze Stak na Solisku w Szczyrbskim Jeziorze AG

Od początku listopada trwa w Tatrach Wysokich wyprzedaż pakietów pobytów w formule „First minute". Jeśli klienci kupią je przed 23 listopada, mogą uzyskać zniżki do 55 proc.

W Tatrach Wysokich do dyspozycji gości jest 12 tysięcy łóżek w hotelach, pensjonatach, apartamentach i nakwaterach prywatnych.

Ján Mokoš, prezes regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Tatry Wysokie powiedział: „Spodziewamy się, że lad amoment ciepłe temperatury zostaną zastąpione mrozem i narciarskie stoki zaczną być naśnieżane, tak byśmy mogli w grudniu otworzyc sezon zimowy. Zeszloroczny sezon, mimo gorszej pogody, ale dzięki sztucznemu naśnieżaniu, trwala 144 dni. Wierzymy, że tegoroczna zima będzie mroźna i śnieżna."

Lenka Maťašovská, dyrektor regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Tatry Wysokie dodała: „Klienci nie powinni się wahać – ceny pobytów są idealne a zima nadchodzi, szczyty górskie już są pokryte śniegiem. Statystyki pokazują, że zimą największym powodzeniem cieszą się te hotele, które oferują pełen serwis usług: nocleg, calodzinne wyżywienie, skipass, program animacyjny dla dzieci, wellness."

Słowacy wierzą, że zbliżającej się zimy , odwiedzi tatry większa liczba turystów niż przed rokiem. Obok tradycyjnych rynków, na których opiera się od lat turystyka przyjazdowa w Tatrach Wysokich (Polska, Czechy, Słowacja), spodziewani są goście korzystający z otwartych w tym sezonie połączeń lotniczych z Popradem (Londyn i Ryga): a więc turyści z Wysp Brytyjskich oraz z krajów nadbałtyckich.
Tereny narciarskie w Tatrzańskiej Łomnicy, Starym Smokowcu i Szczyrbskim Jeziorze oferuja narciarzom 24 kilometry tars narciarskich. Dodatkowo, przygotownych jest 8o kilometró1) tras biegowych.