50 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce
Portal branżowy WaszaTurystyka.pl, jako pierwszy w Polsce, przestawia ranking najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce w 2016 roku.
Czytaj więcej...
Minister Turystyki Chorwacji: jesteśmy skazani na sukces
Ubiegły 2016 rok był fantastyczny pod względem przychodów i wyników ruchu turystycznego - powiedział w rozmowie z przedstawicielem portalu WaszaTurystyka, Gari Cappeli, Minister Turystyki Republiki Chorwacji.
Czytaj więcej...
Kamil Kurak dyrektorem ETI w Polsce
Kamil Kurak, do niedawna właściciel biura Travel Expert został w ubiegłym tygodniu dyrektorem Express Travel International (ETI), czołowego touroperatora niemieckego na rynku egipskim.
Czytaj więcej...
Polska zobacz więcej - dlaczego warto
Rozwój turystyki, jako dziedziny gospodarki to nasz wspólny cel, powiedziałw rozmowie z portalem WaszaTurystyka.pl Michał Nykowski, lider projektu Markowe wydarzenia POT.
Czytaj więcej...
5 miejsc we Wrocławiu, które trzeba odwiedzić
Nie będzie w tym tekście ani słowa o Rynku, Ostrowie Tumskim, ani wrocławskich krasnalach. Będzie za to o tym, że Wrocław to miasto godne kilkudniowej wizyty.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 50 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce
  • Minister Turystyki Chorwacji: jesteśmy skazani na sukces
  • Kamil Kurak dyrektorem ETI w Polsce
  • Polska zobacz więcej - dlaczego warto
  • 5 miejsc we Wrocławiu, które trzeba odwiedzić

Reklama

piątek, 24 luty 2017 20:58

Egipt: niewielka podwyżka wizy

Magdy Abdel Ghaffar, Minister Spraw Zagranicznych ogłosił podniesienie cen wiz wjazdowych do Egiptu. Wielokrotna wiza turystyczna ma podrożeć z 25…
piątek, 24 luty 2017 20:31

Tunezja: jest bezpiecznie

Tunezyjski Urząd ds Turystyki w Warszawie odpowiada polskiemu MSZ: Tunezja, dzięki podjętym działaniom udowodniła, że jest poważnym partnerem krajów europejskich…
Tu wszystko kręci się wokół słoniny - z niej są rzeźby i eksponaty, słoninę się tutaj je w każdej postaci.
Jazda w pełnym słońcu, liczne imprezy i konkursy, degustacje wina i… Hannibal - wiosna na tyrolskich lodowcach zapowiada się ekscytująco.
W 2016 roku, po raz pierwszy w historii niemieckiej turystyki, przekroczona została bariera 80 milionów noclegów wykupionych przez zagranicznych turystów.
Magazyn biznesowy "Fast Company" 13 lutego ogłosił swój coroczny ranking "Najbardziej innowacyjnych firm 2017 roku", wyróżniając w ten sposób wiodące…
czwartek, 16 luty 2017 14:21

Kościół i rzeźby lodowe na Hrebienku

Kościół lodowy i lodowe rzeźby na Hrebienku to obowiązkowy program wszystkich odpoczywających w Tatrach Wysokich na Słowacji.
Od 8 kwietnia 2017 roku park rozrywki Belantis w Lipsku znów będzie otwarty. Sezon potrwa do 31 października.
Do końca listopada 2016 roku liczba noclegów wykupionych przez polskich turystów Szwajcarii wzrosła, w porównaniu z analogicznym okresem roku 2015,…
Tegoroczny Festiwal Kwiatów (Festa da Flor) w Funchal na Maderze odbędzie się w dniach 4-21 maja.
wtorek, 14 luty 2017 14:12

Na Wielki Tydzień - do Bragi

Braga, zwana „portugalskim Rzymem", w sposób wyjątkowy celebruje wydarzenia związane z Wielkim Tygodniem. Co roku uczestniczy w nich tysiące ludzi…
poniedziałek, 13 luty 2017 15:23

Horizont z widokiem na Tatry Wysokie

Hotel Horizont Resort w Starej Leśnej u podnóża Tatr Wysokich na Słowacji to idealna baza wypadowa na narty.
Strona 1 z 93