Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.
W 2017 roku Cypr odwiedziło 3 652 073 turystów, o 14,6 proc. więcej niż w roku 2016, kiedy odnotowano ich 3 186 531. To rekordowy roczny wzrost w historii cypryjskiej turystyki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce
  • Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.

Reklama

poniedziałek, 26 luty 2018 16:23

Pojedynek: co dalej z promocją w regionach?

Napisane przez MM

Regionalne struktury są kluczowym elementem promocji turystycznej i być może to od nich trzeba zacząć dyskusję o nowej ustawie o POT. Jakie rozwiązania zaproponują eksperci: Wojciech Fedyk i Jarosław Lichacy?

O tym, jaką rolę w systemie zarządzania promocją powinny odgrywać ROT-y i LOT-y rozmawiać będziemy podczas III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 19 kwietnia we Wrocławiu. Swoje wizje zasad finansowania i podziału kompetencji między lokalne i regionalne organizacje turystyczne oraz samorządy skonfrontują w pojedynku eksperckim: Wojciech Fedyk, były prezes POT i Jarosław Lichacy, prezes Ogólnopolskiego Porozumienia Lokalnych Organizacji Turystycznych.

Skąd brać pieniądze na funkcjonowanie LOT-ów i ROT-ów? Czy organizacje te mogą liczyć na to, że zostaną uwzględnione w budżecie promocyjnym kraju i samorządów, czy też powinny postawić na samofinansowanie? Jakie zapisy dotyczące LOT i ROT powinny znaleźć się w nowej ustawie o Polskiej Organizacji Turystycznej? Podczas pojedynku nasi eksperci postarają się odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania dotyczące promocji turystycznej w regionach.

Na III Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 19 kwietnia do Wrocławia, do hotelu Novotel Wrocław Centrum. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Trzecia edycja odbywać się będzie pod hasłem „Napiszmy razem ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej”.

Partnerem forum jest Miasto Wrocław, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia i patronatem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj