Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.
W 2017 roku Cypr odwiedziło 3 652 073 turystów, o 14,6 proc. więcej niż w roku 2016, kiedy odnotowano ich 3 186 531. To rekordowy roczny wzrost w historii cypryjskiej turystyki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce
  • Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.

Reklama

wtorek, 20 luty 2018 23:30

MSiT podało terminy spotkań ws ustawy

Napisane przez AG

Ministerstwo Sportu i Turystyki podało terminy spotkań informacyjnych w sześciu miastach Polski na temat nowych regulacji w związku z przepisami ustawy o imprezach turystycznych turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

Przypomnijmy, że MSiT zwróciło się do organizacji turystycznych z prośbą o przygotowanie przykładów praktycznych, które mogłyby być podstawą do stworzenia studiów przypadku do omówienia podczas planowanych spotkań. Zestaw pytań do MSiT przygotował m.in. PZOT (czytaj: TUTAJ)

Spotkania będą odbywać się w salach konferencyjnych urzędów wojewódzkich 10.00 – 15.30.

1. 1 marca - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki – Kielce (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego).
2. 8 marca – Kujawsko – Pomorski Urząd Wojewódzki - Bydgoszcz (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodnio-pomorskiego).
3. 15 marca - Dolnośląski Urząd Wojewódzki - Wrocław (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego).
4. 23 marca - Wielkopolski Urząd Wojewódzki – Poznań (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: wielkopolskiego, łódzkiego).
5. 28 marca - Lubelski Urząd Wojewódzki - Lublin (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego).
6. 9 kwietnia - Mazowiecki Urząd Wojewódzki – Warszawa (spotkanie dla przedsiębiorców z województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego).

 

Poniżej linki do rejestracji udziału w spotkaniach:

https://szkolenie-kielce.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-bydgoszcz.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-wroclaw.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-poznan.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-lublin.konfeo.com/pl/groups

https://szkolenie-warszawa.konfeo.com/pl/groups