Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.
W 2017 roku Cypr odwiedziło 3 652 073 turystów, o 14,6 proc. więcej niż w roku 2016, kiedy odnotowano ich 3 186 531. To rekordowy roczny wzrost w historii cypryjskiej turystyki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce
  • Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.

Reklama

piątek, 16 luty 2018 15:25

Wrocław kontra Poznań

Napisane przez MM
Wiola Samborska kontra Jan Mazurczak Wiola Samborska kontra Jan Mazurczak MM

Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.

Wrocław i Poznań to miasta bardzo dobrze rozwinięte turystycznie i kładące duży nacisk na promocję turystyczną. Każde z nich ma jednak inny pomysł na to, jak tę promocję zorganizować oraz jak współpracować z organizacjami turystycznymi. Który z tych modeli jest bardziej skuteczny? W którym lepiej odnajdują się przedsiębiorcy? A może nie chodzi o system, tylko o ludzi, którzy go wdrażają?

We Wrocławiu funkcjonuje scentralizowany, zarządzany przez miasto system zarządzania promocją, Poznań natomiast oddał wszystko w ręce Lokalnej Organizacji Turystycznej. O tym, które z tych rozwiązań ma więcej zalet będą rozmawiali eksperci kierujący promocją turystyczną w obydwu metropoliach. W „pojedynku” udział wezmą: Wiola Samborska, dyrektorka Biura Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz Jan Mazurczak, prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Na III Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 19 kwietnia do Wrocławia, do hotelu Novotel Wrocław Centrum. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Trzecia edycja odbywać się będzie pod hasłem „Napiszmy razem ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej”.

Współorganizatorem forum jest Miasto Wrocław, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia. 

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj