Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Antypromocyjny sPOT
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 08 luty 2018 13:05

Startuje Łebska Karta Turysty

Napisane przez MG

Gmina Miejska Łeba wraz z Lokalną Organizacją Turystyczną „Łeba -Błękitna Kraina” rozpoczyna innowacyjny i pilotażowy projekt pn. „Łebska Karta Turysty”.

Będzie to produkt, którego celem kluczowym ma być ułatwienie poznanie miasta Łeby oraz jego bliskiego sąsiedztwa a także zaoszczędzenie na wydatki odwiedzającym nadmorski kurort wczasowiczom.

Nowy projekt upoważniać będzie do licznych rabatów na usługi u partnerów tego projektu, którzy się do niego przyłączą. Partnerami tego projektu mogą zostać osoby oraz podmioty działające na terenie Gminy Miejskiej Łeba oraz w bliskiej okolicy. Karta ma upoważniać do rabatów u wszystkich partnerów projektu. Jedynym autoryzowanym punktem sprzedaży tej karty będzie siedziba LOT Łeba – Błękitna Kraina. Termin ważności karty będzie obowiązywał od 1 maja 2018 roku do 30 kwietnia 2019. Sprzedaż rozpocznie się również z dniem rozpoczęcia obowiązywania karty. Do karty zostanie dołączona broszura zawierająca szczegółowe informacje na temat projektu oraz wysokości zniżek u danych podmiotów.

Jednorazowy koszt karty to kwota 20 zł. Karta będzie wystawiana imiennie i będzie ważna jedynie po oka kazaniu dowodu osobistego u danego partnera. Projekt z roku na rok będzie rozwijał się i rozbudowywał. Rabaty będą dotyczyły m.in. wstępów do atrakcji turystycznych, przewozów, zniżek w restauracjach i kawiarniach, zniżek na koncerty organizowane w Łebie, wycieczki, zniżki do sklepów z pamiątkami oraz usług SPA.

W ten sposób Gmina Miejska Łeba chce zachęcić turystów do odwiedzenia Łeby w sezonie letnim. Emisji karty towarzyszyć będzie kampania promocyjna. Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie w LOT „Łeba – Błękitna Kraina”.