Turystyka na aucie
Turystyka nigdy nie miała silnej pozycji w Ministerstwie Sportu i Turystyki, teraz jednak nie ma już żadnej. Znalazła się po prostu poza boiskiem.
Czytaj więcej...
Dariusz Rogowski odwołany
Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę został dzisiaj odwołany ze stanowiska przez premiera Mateusza Morawieckiego.
Czytaj więcej...
Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki zrównoważonej
Na pytanie zawarte w tytule, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska,
Czytaj więcej...
Promocja Wrocławia - wzorowa
Wrocław od dawna ma opinię miasta, które dba o swoją markę. Promocja miasta może uchodzić w Polsce za wzorcową.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Turystyka na aucie
  • Dariusz Rogowski odwołany
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Promocja turystyki zrównoważonej
  • Promocja Wrocławia - wzorowa

Reklama

wtorek, 16 styczeń 2018 11:47

Sto lat, THINK MICE!

Napisane przez
Sto lat, THINK MICE! THINK MICE

W warszawskim Forcie Mokotów hucznie i z rozmachem obchodzono pierwsze urodziny magazynu branży MICE.

Impreza w „Szarotce” przyciągnęła najważniejszych przedstawicieli branży eventowej, w tym członków Rady Programowej THINK MICE. Należą do niej takie postacie jak: Andrzej Hulewicz, wiceprezes Mazurkas Travel Poland, Żaneta Berus, dyrektor Ptak Warsaw Expo, Piotr Jaworowicz, p.o. dyrektor Biura Promocji i Rekamy w PKN Orlen, czy Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP. Pierwsza rocznica istnienia gazety, która przebojem weszła na branżowy rynek wydawniczy była okazją do wspomnień, podsumowań i życzeń. 

THINK MICE to magazyn tworzony przez młody i dynamiczny, a jednocześnie doświadczony zespół ludzi od wielu lat związanych ze środowiskiem mediów i branży eventowej. W ciągu pierwszego roku ukazało się 13 numerów magazynu oraz dwa wydania anglojęzyczne. 

W filmowej prezentacji podsumowującej pierwszy rok działalności redakcja pokusiła się o nieszablonowe podsumowanie swojej pracy. Jak podliczono, od 11 stycznia 2017 do 11 stycznia 2018 ekipa odwiedziła 13 krajów, odbyła 5,8 tys. godzin rozmów telefonicznych, przejechała 50 tys. kilometrów, napisała 3 mln znaków w Wordzie, przeleciała 28 tys. mil, a także: wypiła 1,5 tys. litrów kawy i wypaliła ponad 6,5 tys. papierosów. 

Patrząc na te dane można by pomyśleć: „cud, że jeszcze żyją”. Ale ekipa THINK MICE nie dość, że żyje, to ma się świetnie i widać, że dobrze się bawi wykonując swoją pracę. Młodzi, profesjonalni, pełni zapału i świeżych pomysłów – skompletowanie takiej załogi powinno być marzeniem każdego wydawcy. 

Choć magazyn skończył dopiero rok, widać już – chociażby po liczbie poważnych partnerów, a także targów i wydarzeń branżowych, w które redakcja była zaangażowana – że THINK MICE przewrócił do góry nogami rynek wydawnictw branżowych. 

Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego i wielu kolejnych sukcesów!