Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce

Reklama

czwartek, 14 grudzień 2017 10:21

Marzena Markowska nie jest już rzecznikiem prasowym PIT

Napisane przez MG
Marzena Markowska nie jest już rzecznikiem prasowym PIT archiwum PIT

Po 32 miesiącach pracy na stanowisku rzecznika prasowego Polskiej Izby Turystyki, zrezygnowała Marzena Markowska.

 

Jej zatrudnienie było następstwem zaleceń Rady Naczelnej Izby, która doszła do wniosku, że należy też odświeżyć i unowocześnić wizerunek PIT, a także zadbać o jeszcze lepszą komunikację oraz o dostęp do informacji dla członków Izby i dla mediów.

Marzena Markowska podniosła poziom komunikacji medialnej na niespotykany do tej pory w Izbie poziom. Liczba wywiadów, informacji rozsyłanych do mediów pobiła wszelkie rekordy. Tak, jak liczba „cytowani” PIT w mediach.
Markowska była bardzo kompetentnym rzecznikiem prasowym. Świetnie zna rynek branży turystycznej - w latach 2010 – 2013 pracowała jako dziennikarka i redaktor prowadząca w dwutygodniku „Wiadomości Turystyczne. Jej warsztat dziennikarski i wiedza o branży pozwoliły szybko zdobyć łatwy kontakt zarówno z członkami Izby, jaki dziennikarzami.

W swoim pożegnaniu umieszczonym na facebooku, Markowska napisała m.in. „Moja współpraca z Polską Izbą Turystyki dobiegła końca (idę na urlop wychowawczy i nie planuję po urlopie powrotu do pracy w izbie). Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, z którymi przyszło mi się zetknąć podczas pracy w izbie. W szczególności dziękuję jej członkom, za wsparcie, życzliwość, wyrozumiałość oraz pomoc w wykonywanych przeze mnie zadaniach.
Dziękuję też moim koleżankom z Biura Wykonawczego za profesjonalizm i niezapomnianą, wspaniałą atmosferę pracy.
Decyzja o rozstaniu z PIT nie była łatwa, ponieważ pracę w izbie uważam za bardzo cenne doświadczenie, które wiele mnie nauczyło i dawało wiele zawodowej satysfakcji. Przede wszystkim ciepło wspominać będę ludzi, których miałam przyjemność poznać w tym okresie.
Mam nadzieję, że z wieloma z Państwa będę utrzymywała kontakt, ponieważ moje dalsze życie zawodowe na pewno pozostanie związane z turystyką.”

Redakcja portalu WaszaTurystyka.pl wie, co Marzena Markowska będzie robiła zawodowo, a Wy jeśli chcecie się dowiedzieć, czytajcie WaszaTurystyka.pl.