Wrocław walczy o turystyczne laury
Wrocław został nominowany w prestiżowym, międzynarodowym konkursie European Best Destinations.
Czytaj więcej...
Sztuczna inteligencja w KLM
W udzielaniu odpowiedzi na zapytania, które napływają do KLMi za pośrednictwem mediów społecznościowych pomaga sztuczna inteligencja (AI)
Czytaj więcej...
Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Wrocław walczy o turystyczne laury
  • Sztuczna inteligencja w KLM
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 14 grudzień 2017 10:21

Marzena Markowska nie jest już rzecznikiem prasowym PIT

Napisane przez MG
Marzena Markowska nie jest już rzecznikiem prasowym PIT archiwum PIT

Po 32 miesiącach pracy na stanowisku rzecznika prasowego Polskiej Izby Turystyki, zrezygnowała Marzena Markowska.

 

Jej zatrudnienie było następstwem zaleceń Rady Naczelnej Izby, która doszła do wniosku, że należy też odświeżyć i unowocześnić wizerunek PIT, a także zadbać o jeszcze lepszą komunikację oraz o dostęp do informacji dla członków Izby i dla mediów.

Marzena Markowska podniosła poziom komunikacji medialnej na niespotykany do tej pory w Izbie poziom. Liczba wywiadów, informacji rozsyłanych do mediów pobiła wszelkie rekordy. Tak, jak liczba „cytowani” PIT w mediach.
Markowska była bardzo kompetentnym rzecznikiem prasowym. Świetnie zna rynek branży turystycznej - w latach 2010 – 2013 pracowała jako dziennikarka i redaktor prowadząca w dwutygodniku „Wiadomości Turystyczne. Jej warsztat dziennikarski i wiedza o branży pozwoliły szybko zdobyć łatwy kontakt zarówno z członkami Izby, jaki dziennikarzami.

W swoim pożegnaniu umieszczonym na facebooku, Markowska napisała m.in. „Moja współpraca z Polską Izbą Turystyki dobiegła końca (idę na urlop wychowawczy i nie planuję po urlopie powrotu do pracy w izbie). Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, z którymi przyszło mi się zetknąć podczas pracy w izbie. W szczególności dziękuję jej członkom, za wsparcie, życzliwość, wyrozumiałość oraz pomoc w wykonywanych przeze mnie zadaniach.
Dziękuję też moim koleżankom z Biura Wykonawczego za profesjonalizm i niezapomnianą, wspaniałą atmosferę pracy.
Decyzja o rozstaniu z PIT nie była łatwa, ponieważ pracę w izbie uważam za bardzo cenne doświadczenie, które wiele mnie nauczyło i dawało wiele zawodowej satysfakcji. Przede wszystkim ciepło wspominać będę ludzi, których miałam przyjemność poznać w tym okresie.
Mam nadzieję, że z wieloma z Państwa będę utrzymywała kontakt, ponieważ moje dalsze życie zawodowe na pewno pozostanie związane z turystyką.”

Redakcja portalu WaszaTurystyka.pl wie, co Marzena Markowska będzie robiła zawodowo, a Wy jeśli chcecie się dowiedzieć, czytajcie WaszaTurystyka.pl.