Enter Air przedłuża umowę z Itaką
Enter Air oraz Itaka Holdings przedłużają kontakt na kolejny sezon.
Czytaj więcej...
Ryanair ugiął się pod presją pilotów
Irlandzki przewoźnik robi wszystko, by nie dopuścić do zakłóceń w rozkładzie lotów na Święta Bożego Narodzenia.
Czytaj więcej...
Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Enter Air przedłuża umowę z Itaką
  • Ryanair ugiął się pod presją pilotów
  • Neckermann otwiera sezon
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 20 listopad 2017 20:22

Polska na Jubileuszowych Targach TT Warsaw

Napisane przez MG
Stoisko POT na tegorocznych targach w Poznaniu Stoisko POT na tegorocznych targach w Poznaniu AG

Na jubileuszowe 25. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw, Polska Organizacja Turystyczna przygotowała bogate w atrakcje i nowoczesne technologie stoisko. To właśnie Polska jest w tym, szczególnym dla TT Warsaw, roku krajem partnerskim.

Na polskim, ponad 60 metrowym stoisku promowane będą m.in. nagrodzone prestiżowymi Certyfikatami POT, najlepsze produkty turystyczne 2017 roku. To doskonała okazja, by zapoznać się z ofertą dziesięciu laureatów tego konkursu, poznać ich doświadczenia i drogę do sukcesu.

W pełnym kolorów i gościnnej atmosfery polskim pawilonie nie zabraknie także materiałów dotyczących nagrodzonych modelowych ośrodków turystycznych w konkursie EDEN. Wielki Gościniec Litewski, Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie i główny zwycięzca tego plebiscytu – Wielokulturowy nurt Bugu, to doskonałe przykłady celów podróży, uwzględniających potrzeby środowiska, ludności lokalnej i turystów rozwijających jednocześnie atrakcyjny ekonomicznie produkt turystyczny.

POT stawia na nowe technologiei s związku z tym na stoisku zostanie uruchomione kino VR, czyli kino w wirtualnej rzeczywistości.

POT przygotował krótką serię czterech filmów promocyjnych, nakręconych w technologii 360 stopni. W Polsce jest to pierwszy tak zaawansowany i immersyjny projekt, w którym historia bohaterów jest wtopiona w najpiękniejsze miejsca naszego kraju. To nowe podejście do opowiadania o atrakcjach turystycznych, gdzie za każdym razem, ten sam film można obejrzeć z zupełnie z innej perspektywy.

Wszyscy goście polskiego pawilonu, będą mogli, dzięki zastosowaniu tej technologii, poczuć magię wniknięcia w filmy sferyczne i stania się uczestnikiem opowiadanej historii. Doświadczenie zanurzenia się w otaczające nas obraz i dźwięk, jest niezwykle autentyczne i sugestywne. Sprawia, że niemalże można poczuć wiatr we włosach na Kasprowym Wierchu lub zatopić się w zachodzie słońca na wędrujących wydmach w Słowińskim Parku Narodowym.

POT zaprasza do naszego świata - „Polska 360”, gdzie bohaterami w kinie są zarówno aktorzy jak i goście odwiedzający targi TT Warsaw.