Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
Kolejna reakcja na skargę złożoną przez PLL LOT do UOKiK. Tym razem oświadczenie wydał port lotniczy Modlin twierdząc, że zarzuty narodowego przewoźnika nie mają podstaw.
Czytaj więcej...
Innowacje w turystyce nagrodzone
Po raz czternasty Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) przyznała nagrody za najbardziej innowacyjne pomysły i projekty w światowej turystyce.
Czytaj więcej...
Zagrzeb: wpadnij na chwilę
Dzięki codziennym i całorocznym połączeniom lotniczym z Warszawy Zagrzeb wyrósł na atrakcyjną destynację nie tylko na city break, ale i dla branży MICE.
Czytaj więcej...
Best Reisen: liczymy na agnetów
Leila Ben Arfi: nasza oferta to 17 krajów, 45 regionów wakacyjnych, 580 hoteli, ale najważniejsze są Luksusowe Duety
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
  • Innowacje w turystyce nagrodzone
  • Zagrzeb: wpadnij na chwilę
  • Best Reisen: liczymy na agnetów
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 10 listopad 2017 16:29

Konkurs filmowy „Kadry z Polski” rozstrzygnięty

Napisane przez MG
Laureaci konkursu i przewodniczacy jury. Od lewej: Wioletta Samborska, Julia Tomicka, Maria Schicht, Robert Krajewski, Robert NIeroda, Dariusz Pudełko, Magdalena Najborowska-Pacamaj, Marek Mazur Laureaci konkursu i przewodniczacy jury. Od lewej: Wioletta Samborska, Julia Tomicka, Maria Schicht, Robert Krajewski, Robert NIeroda, Dariusz Pudełko, Magdalena Najborowska-Pacamaj, Marek Mazur Jacek Kwiatkowski

Podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, wręczono nagrody zwycięzcom konkursu na film promocyjny „Kadry z Polski”. Wygrały: „Odkryj region tarnowski” i „Szlak Orlich Gniazd.

Na konkurs organizowany przez portal WaszaTurystyka.pl, przysłano kilkadziesiąt filmów. Jury w składzie: Marek Mazur – przewodniczący, Arkadiusz Bińczyk, Tomasz Brzozowski i Adam Gąsior postanowiło wyróżnić i nagrodzić dziewięć z nich.

Redaktor naczelny portalu WaszaTurystyka, Adam Gąsior, powiedział: „Do konkursu zaprosiliśmy amatorów i zawodowców, urzędy, organizacje i osoby prywatne. Cel był oczywisty – pokazać piękno Polski, zachęcić do odwiedzenia jej. Zdajemy sobie sprawę, że być może tradycyjne filmy mogą wydawać się archaiczną formą promocji, ale po pierwsze jesteśmy tradycjonalistami; po drugie – filmy nadal odgrywają dużą rolę w promocji. Być w może w następnych edycjach dołożymy inne kategorie: filmy robione komórką, być może innymi technikami, o których obecnie nie mamy pojęcia. Ocenialiśmy filmy po dwoma względami: technicznym i czy zachęca on do odwiedzenia danego miejsca.”

Przypomnijmy, że konkurs był podzielony na dwie kategorie: „Mój region najpiękniejszy" (filmy do 5 minut) i Smaczek regionu” (filmy do 3 minut).

Oto wyróżnieni i nagrodzeni

Kategoria „Mój region najpiękniejszy"

Wyróżnienie otrzymał film „Dolina Drwęcy” autorstwa – Mirona Bogackiego.

Dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom portalu RaportCSR.pl, książkę „Jechać, nie jechać” oraz voucher na weekend w Hotelu „Żubrówka” w Białowieży, z rąk sekretarza redakcja portalu RaportCSR.pl - Bogusława Mazura oraz Tomasza Brzozowskiego z ImpresjaPR odebrali Dariusz Pudełko i Marcin Ulanowski z LOT Pojezierze Brodnickie. Film będzie emitowany na portalu RaportCSR.pl

Miejsce III – film „VisitWroclaw"

W imieniu producenta, Biura Promocji Miasta Wrocław, nagrodę z rąk dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej odebrała Wioletta Samborska. Nagrody to: dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom POT, książka „Jechać, nie jechać” i album książkowy Zofii Suskiej „Ameryka Południowa”

Miejsce II - „Serce Kaszub"

Nagrodę w imieniu producenta, LOT Serce Kaszub z rąk dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej odebrała Lidia Narloch
Nagrody to: dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom POT, książka „Jechać, nie jechać” i album książkowy Zofii Suskiej „Ameryka Południowa”

Miejsce I - „Odkryj region tarnowski" autorstwa Adama Bortnowskiego i Roberta Krajewskiego.

Robert Krajewski odebrał nagrody od dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej
Nagrody to: Statuetka ufundowana przez prezesa POT, dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom POT, książka „Jechać, nie jechać” i album książkowy Zofii Suskiej „Ameryka Południowa”, voucher na nocleg 2-osobowy w Hotelu Mościcki w Spale, voucher na weekend w Hotelu Żubrówka w Białowieży oraz weekend hotelu w górach ufundowany przez IGHP

Kategoria „Smaczek regionu"

Wyróżnienia:

Film Festiwal Krasnoludków 2017 Nagrodę odebrała w imieniu Biura Promocji Miasta Wrocław, Wioletta Samborska. Wręczał Tomasz Brzozowski z ImpresjaPR.

Film Cudzoziemcy w Warszawie. Nagrodę odebrała z rąk Tomasza Brzozowskiego z ImpresjaPR, Maria Schicht ze Stołecznego Biura Turystyki.

III miejsce – film „Łeba”

W imieniu producenta Gminy Miejskiej Łeba, nagrodę odebrała z rąk dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej Julia Tomicka.
Nagrody to: dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom POT, książka „Jechać, nie jechać” i album książkowy Zofii Suskiej „Ameryka Południowa”

II miejsce - film „Idealne miasto na weekend"

Nagrodę odebrał z rąk dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej, w zastępstwie autora, Rafała Geremka, Arkadiusz Bińczyk. Nagrody to: dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom POT, książka „Jechać, nie jechać” i album książkowy Zofii Suskiej „Ameryka Południowa”

I miejsce – film „Szlak Orlich Gniazd"

W imieniu producenta Związku Gmin Jurajskich, nagrodę z rąk dyrektora Jacka Janowskiego z Polskiej Organizacji Turystycznej, odebrał dyrektor Robert Nieroda
Nagrody to: Statuetka ufundowana przez prezesa POT, dyplom portalu WaszaTurystyka.pl, dyplom POT, książka „Jechać, nie jechać” i album książkowy Zofii Suskiej „Ameryka Południowa”, voucher na nocleg 2-osobowy w Hotelu Mościcki w Spale, voucher na weekend w Hotelu Żubrówka w Białowieży oraz weekend hotelu w górach ufundowany przez IGHP
Wszystkie nagrodzone filmy będą emitowane na portalu narodowym Polskiej Organizacji Turystycznej oraz na portalu WaszaTurystyka.pl

Partnerami konkursu „Kadry z Polski” i fundatorami nagród były:

Polska Organizacja Turystyczna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Agenacja Art Media, Agencja ImpresjaPR, Hotel Mościcki w Spale, Hotel Żubrówka w Białowieży oraz portal WaszaTurystyka.pl