Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 30 październik 2017 10:16

Jacek Janowski, dyrektor z POT będzie gościem II Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez MG
Jacek Janowski Jacek Janowski archiwum POT

Jacek Janowski, dyrektor departamentu produktu turystycznego i współpracy regionalnej w Polskiej Organizacji Turystycznej będzie uczestnikiem jednego z Pojedynku Ekspertów podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl.

Przeciwnikiem w dyskusji w Sesji 1 „Jak koordynować promocję na poziomie krajowym” będzie prezes Neckermann Podróży i prezes Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, Krzysztof Piątek.

Przypominamy, że II Forum Promiocji Turystycznej odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia Palace (początek o godz. 9:00). Rejestracja: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

Jacek Janowski specjalizuje się w marketingu terytorialnym. Jego domeną jest kształtowanie i promocja produktu turystycznego. Jest współautorem, jednego z najważniejszych narzędzi wykorzystywanych przez POT, konkursu "Na najlepszy produkt turystyczny - Certyfikat POT" i wprowadzenia kategorii Złoty Certyfikat oraz modelu wspólnej organizacji konkursu z regionalnymi organizacjami turystycznymi. Jacek Janowski jest odpowiedzialny za sprawne przeprowadzenie konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny, także jako przewodniczący Kapituły. Ponadto koordynuje działania związane z Systemem Informacji Turystycznej, w tym certyfikacją centrów i punktów IT, konsorcjami turystycznymi, bieżącą współpracą z regionalnymi i lokalnymi organizacjami turystycznymi.
Z polskimi regionami współpracuje od piętnastu lat. Prace w POT rozpoczął w 2001 roku
Jacek Janowski jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku "Ekonomia" w zakresie marketingu w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych w programie MBA na wydziale "Zarządzanie".