Enter Air przedłuża umowę z Itaką
Enter Air oraz Itaka Holdings przedłużają kontakt na kolejny sezon.
Czytaj więcej...
Ryanair ugiął się pod presją pilotów
Irlandzki przewoźnik robi wszystko, by nie dopuścić do zakłóceń w rozkładzie lotów na Święta Bożego Narodzenia.
Czytaj więcej...
Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Enter Air przedłuża umowę z Itaką
  • Ryanair ugiął się pod presją pilotów
  • Neckermann otwiera sezon
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 30 październik 2017 10:16

Jacek Janowski, dyrektor z POT będzie gościem II Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez MG
Jacek Janowski Jacek Janowski archiwum POT

Jacek Janowski, dyrektor departamentu produktu turystycznego i współpracy regionalnej w Polskiej Organizacji Turystycznej będzie uczestnikiem jednego z Pojedynku Ekspertów podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl.

Przeciwnikiem w dyskusji w Sesji 1 „Jak koordynować promocję na poziomie krajowym” będzie prezes Neckermann Podróży i prezes Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, Krzysztof Piątek.

Przypominamy, że II Forum Promiocji Turystycznej odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia Palace (początek o godz. 9:00). Rejestracja: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

Jacek Janowski specjalizuje się w marketingu terytorialnym. Jego domeną jest kształtowanie i promocja produktu turystycznego. Jest współautorem, jednego z najważniejszych narzędzi wykorzystywanych przez POT, konkursu "Na najlepszy produkt turystyczny - Certyfikat POT" i wprowadzenia kategorii Złoty Certyfikat oraz modelu wspólnej organizacji konkursu z regionalnymi organizacjami turystycznymi. Jacek Janowski jest odpowiedzialny za sprawne przeprowadzenie konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny, także jako przewodniczący Kapituły. Ponadto koordynuje działania związane z Systemem Informacji Turystycznej, w tym certyfikacją centrów i punktów IT, konsorcjami turystycznymi, bieżącą współpracą z regionalnymi i lokalnymi organizacjami turystycznymi.
Z polskimi regionami współpracuje od piętnastu lat. Prace w POT rozpoczął w 2001 roku
Jacek Janowski jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku "Ekonomia" w zakresie marketingu w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych w programie MBA na wydziale "Zarządzanie".