Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
Zmiana rzecznika Rainbow
Obowiązki PR w Rainbow przejmie Emilia Bratkowska.
Czytaj więcej...
PIT chwilowo bez rzecznika
Z funkcji rzecznika prasowego Polskiej Izby Turystyki zrezygnowała Marzena Markowska
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • Zmiana rzecznika Rainbow
  • PIT chwilowo bez rzecznika
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

niedziela, 29 październik 2017 15:30

WaszaTurystyka.pl kończy cztery lata

Napisane przez AG

Dzisiaj mijają cztery lata, odkąd portal dla branży turystycznej pojawił się na polskim rynku medialnym. Przyjaciele, Znajomi, Czytelnicy - dziękujemy Wam za lekturę, pochwały, komentarze, uwagi, “lajki”, udostępnienia, pomoc…

Nie udałoby nam się, gdyby nie nasi autorzy, współpracownicy, korespondenci, rozmówcy, informatorzy. Dzięki Wam zajmujemy mocna pozycję wśród mediów branżowych, jesteśmy znani i chętnie czytani przez ludzi związanych z turystyką.

Codziennie przekazujemy Wam najświeższe wiadomości z biznesu turystycznego w Polsce i na świecie, staramy się przekazywać porady, przedstawiamy opinie osób, które są dla całego środowiska ważne. Walczymy o sprawy branży turystycznej, bronimy jej interesów, jesteśmy z Wami. Rozmawiamy ze wszystkimi o wszystkim, co ważne, staramy się być jak najbliżej Was.

Staramy się być wszędzie, gdzie dzieje się coś ważnego dla turystyki, ale i kreujemy ważne wydarzenia.
W ubiegłym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy Forum Promocji Turystycznej - imprezę, której brakowało. W tym roku druga edycja odbędzie się za dziesięć dni i zgromadzi najlepszych fachowców od promocji turystycznej w Polsce.

Również w ubiegłym roku opublikowaliśmy, po raz pierwszy w historii polskiej turystyki, ranking „50 najbardziej wpływowych osób polskiej turystyki”. Spotkał się on z wielkim zainteresowaniem i odzewem. Prace nad tegorocznym rankingiem już się rozpoczęły, opublikujemy go 28 grudnia.

W tym roku zorganizowaliśmy konkurs na film promocyjny „Kadry z Polski”, zgłoszonych zostało do niego kilkadziesiąt filmów z całego kraju.

Istniejemy dla Was - naszych Czytelników - i to Wam zawdzięczamy swoją pozycję. Jeśli popełniamy jakieś błędy - przepraszamy za nie i obiecujemy poprawę.

Zapraszamy do zapisywania się na listę odbiorców naszego codziennego newslettera i do regularnej lektury portalu WaszaTurystyka.pl. Nasze wszystkie newsy anonsujemy również na facebooku oraz Twitterze.
Podaliśmy Wam już ponad 6 100 newsów, wysłaliśmy ponad 900 newsletterów, ale dopiero zaczynamy się rozkręcać.

Dziękujemy za czytanie nas i za komentarze - w większości fachowe i celne. Życzymy wam, z okazji naszej rocznicy: miłej lektury portalu WaszaTurystyka.pl, radości i zadumy przy lekturze, pogłębiania wiedzy i oby WaszaTurystyka.pl była z Wami jak najczęściej i najdłużej... Obiecujemy być jeszcze lepsi.

Wasze zdrowie!