Chorwaci zapraszają na workshop
Przedstawicielstwo Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce organizuje 25 stycznia workshop B2B w Warszawie.
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
Dyrektor zarządzający agenta internetowego Fly.pl rozstaje się ze spółką.
Czytaj więcej...
Prezydent podpisał ustawę
Prezydent RP Andrzej Duda podpisał nową ustawę o imprezach turystycznych
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Chorwaci zapraszają na workshop
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
  • Prezydent podpisał ustawę
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

czwartek, 21 wrzesień 2017 10:49

Open Sauna Night w Chochołowie

Napisane przez MG
Open Sauna Night w Chochołowie archiwum Chochołowskie Termy

Chochołowskie Termy pożegnają lato w wyjątkowym klimacie. Czy tej nocy padnie kolejny rekord świata? W ubiegłym roku podczas imprezy padł rekord świata: w tym samym czasie saunowało ponad 2 300 osób.

Chillout, upał i niesamowite show będą towarzyszyć ostatniej sobocie września (30.09). Podczas nocy saunowej w Chochołowie wystąpią najlepsi saunamistrzowie z Podhala, w tym: Agnieszka Pyk, Marcin Smolarek, a także Maciej Piczura, który wygrał indywidualne rozgrywki podczas konkursu Sauna Cup 2017. Wspólnie zaprezentują pięć seansów tematycznych z muzyką rozrywkową: latino, reggae, reggaeton oraz paso doble.

Maciej Piczura z Chochołowskich Term, powiedział: „Rytmy, w których poprowadzimy seanse kojarzą się przede wszystkim z relaksem i urlopem będącymi atrybutami przemijającego lata. Dlatego z jednej strony pozwolą nam na gorące pożegnanie lata, a z drugiej na pokazanie, że w saunarium mimo pory roku temperatury nie spadają. Przez całe 12 miesięcy można nas odwiedzać, zregenerować siły i poprawiać stan zdrowia. Imprezy takie jak Open Sauna Night doskonale pozwalają nam o tym przypomnieć.”

Chochołowskie Termy po raz kolejny dołączyły do Open Sauna Night, czyli największej w Polsce imprezy promującej saunowanie. Tej jednej nocy w najbardziej prestiżowych ośrodkach saunowych w całym kraju do późnych godzin będą odbywać się tzw. seanse naparzania. W ubiegłym roku podczas imprezy padł rekord świata: w tym samym czasie saunowało ponad 2 300 osób!


Agnieszka Pyk, saunamistrz z Chochołowskich Term, podkreśliła: „W naszym obiekcie mieści się największe saunarium na Podhalu. To zobowiązuje! Chętnie dołączamy do imprez, za pośrednictwem których możemy promować nie tylko kulturę saunowania, ale wszystkie obowiązujące w niej zasady. Bardzo ważne jest, aby osoby odwiedzające saunaria wiedziały, jak się zachować, by czerpać z tej wizyty jak najwięcej korzyści i nie przeszkadzać innym gościom.”

Impreza skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich i rozpocznie się o godzinie 21.30, a planowany koniec przewidziany jest na godzinę 02.00. Bilety na Open Sauna Night w Chochołowskich Termach można nabyć online poprzez stronie www.chosklep.pl lub w kasie obiektu. Cena w przedsprzedaży to 89 zł, a w dniu wydarzenia 99 zł.