Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
Działający od 19 lat na polskim rynku największy agent turystyki zorganizowanej otworzył w miniona sobotę w Osielsku 100. biuro sprzedaży.
Czytaj więcej...
Wrocław, European Best Destination
Wrocław zwyciężył w międzynarodowym konkursie European Best Destination 2018, zdobywając ponad 41 tysięcy głosów. Jedyny reprezentant Polski w tegorocznej edycji konkursu otrzymał głosy ze 146 krajów.
Czytaj więcej...
Czego trzeba hotelom z Gdańska?
Jeśli masz hotel w Trójmieście, jesteś z pewnością przyzwyczajony do wysokich wymagań ze strony klientów. Sprawdź, jak zaoferować im wyjątkowy pakiet dodatkowych usług.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
  • Wrocław, European Best Destination
  • Czego trzeba hotelom z Gdańska?

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 21 wrzesień 2017 10:49

Open Sauna Night w Chochołowie

Napisane przez MG
Open Sauna Night w Chochołowie archiwum Chochołowskie Termy

Chochołowskie Termy pożegnają lato w wyjątkowym klimacie. Czy tej nocy padnie kolejny rekord świata? W ubiegłym roku podczas imprezy padł rekord świata: w tym samym czasie saunowało ponad 2 300 osób.

Chillout, upał i niesamowite show będą towarzyszyć ostatniej sobocie września (30.09). Podczas nocy saunowej w Chochołowie wystąpią najlepsi saunamistrzowie z Podhala, w tym: Agnieszka Pyk, Marcin Smolarek, a także Maciej Piczura, który wygrał indywidualne rozgrywki podczas konkursu Sauna Cup 2017. Wspólnie zaprezentują pięć seansów tematycznych z muzyką rozrywkową: latino, reggae, reggaeton oraz paso doble.

Maciej Piczura z Chochołowskich Term, powiedział: „Rytmy, w których poprowadzimy seanse kojarzą się przede wszystkim z relaksem i urlopem będącymi atrybutami przemijającego lata. Dlatego z jednej strony pozwolą nam na gorące pożegnanie lata, a z drugiej na pokazanie, że w saunarium mimo pory roku temperatury nie spadają. Przez całe 12 miesięcy można nas odwiedzać, zregenerować siły i poprawiać stan zdrowia. Imprezy takie jak Open Sauna Night doskonale pozwalają nam o tym przypomnieć.”

Chochołowskie Termy po raz kolejny dołączyły do Open Sauna Night, czyli największej w Polsce imprezy promującej saunowanie. Tej jednej nocy w najbardziej prestiżowych ośrodkach saunowych w całym kraju do późnych godzin będą odbywać się tzw. seanse naparzania. W ubiegłym roku podczas imprezy padł rekord świata: w tym samym czasie saunowało ponad 2 300 osób!


Agnieszka Pyk, saunamistrz z Chochołowskich Term, podkreśliła: „W naszym obiekcie mieści się największe saunarium na Podhalu. To zobowiązuje! Chętnie dołączamy do imprez, za pośrednictwem których możemy promować nie tylko kulturę saunowania, ale wszystkie obowiązujące w niej zasady. Bardzo ważne jest, aby osoby odwiedzające saunaria wiedziały, jak się zachować, by czerpać z tej wizyty jak najwięcej korzyści i nie przeszkadzać innym gościom.”

Impreza skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich i rozpocznie się o godzinie 21.30, a planowany koniec przewidziany jest na godzinę 02.00. Bilety na Open Sauna Night w Chochołowskich Termach można nabyć online poprzez stronie www.chosklep.pl lub w kasie obiektu. Cena w przedsprzedaży to 89 zł, a w dniu wydarzenia 99 zł.