Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.
W 2017 roku Cypr odwiedziło 3 652 073 turystów, o 14,6 proc. więcej niż w roku 2016, kiedy odnotowano ich 3 186 531. To rekordowy roczny wzrost w historii cypryjskiej turystyki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce
  • Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.

Reklama

piątek, 01 wrzesień 2017 13:18

Piotr Dwurnik gościem II Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG
Piotr Dwurnik Piotr Dwurnik archiwum IGHP

O tym, czy hotelarzom opłaca się współpracować z organizacjami turystycznymi przy promocji regionów, Polski, opowie podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, Piotr Dwurnik, dyrektor spółki i członek zarządu w Przedsiębiorstwie Turystycznym "Łysogóry".

II Forum Promocji Turystycznej już za 70 dni - 9 listopada.

Rosnąca liczba hoteli w Polsce powoduje dużo większą konkurencje między hotelami. Jednocześnie Polskę odwiedza coraz więcej turystów zagranicznych, zwiedza również coraz więcej Polaków. Czy hotelarzom opłaca się inwestowac w promocję regionów, miast, Polski? W jaki sposób mogą i powinni współpracowac z samorządami i organizacjami turystycznymi opowie podczas II Forum Promocji Turystycznej w Warszawie, Piotr Dwurnik, dyrektor spółki i członek zarządu w Przedsiębiorstwie Turystycznym "Łysogóry".

Jest absolwentem Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach oraz podyplomowych studiów menażerskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z branżą turystyczną związany od 1999 roku. Karierę zaczynał na stanowisku referenta ds. marketingu w Przedsiębiorstwie Turystycznym "Łysogóry" w Kielcach. Następnie został kierownikiem działu marketingu, prezesem zarządu Biura Podróży "Łysogóry", managerem ds. gastronomii Hotelu "Łysogóry" (obecnie BEST WESTERN Grand Hotel), managerem ds. zarządzania nieruchomościami w P.T. "Łysogóry" oraz kierownikiem projektu odpowiedzialnym za pozyskanie i rozliczenie dotacji UE oraz modernizację i rozbudowę Hotelu "Łysogóry" (BEST WESTERN Grand Hotel). Od 2008 roku pełni funkcję dyrektora spółki oraz członka zarządu w Przedsiębiorstwie Turystycznym "Łysogóry".