Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 07 sierpień 2017 15:07

Jan Mazurczak gościem II Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG
Jan Mazurczak Jan Mazurczak archiwum PLOT

O tym, jakie narzędzia sprawdziły się najlepiej w promocji turystycznej Poznania, opowie podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, Jan Mazurczak, prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna od kilkunastu lat aktywnie współpracuje z branża turystyczną przy promocji turystycznej Poznania. Efektem tej współpracy jest nie tylko akcja „Poznań za pół ceny”, kopiowana już dziś przez kilkadziesiąt innych miast/regionów/instytucji, ale także cały szereg innych narzędzi marketingowych.

O tym, jakie to są narzędzia, które się sprawdziły najlepiej, a które nieco gorzej opowie Jan Mazurczak, Prezes Zarządu PLOT.

Jan Mazurczak Zarządza Poznańska Lokalną Organizacją Turystyczną, w skład której wchodzi także wyspecjalizowana komórka wspierająca pozyskiwanie kongresów dla stolicy Wielkopolski - Poznań Convention Bureau. Doprowadził do rozbudowy struktury członkowskiej w organizacji, która opiera się na samorządach aglomeracji poznańskiej i branży turystycznej (hotele, lotnisko, targi, restauracje, muzea, uczelnie, itd.). We współpracy z branżą turystyczną w przeciągu trzech ostatnich lat udało się aktywnie wesprzeć kilkaset wydarzeń, w tym pomóc w pozyskaniu dla Poznania takich imprez jak największy w historii Polski kongres medyczny czyli Światowy Kongres Dentystyczny FDI czy prestiżowe imprezy rangi światowej: Światowy Kongres Historyków CISH oraz Światowy Kongres Nauk Politycznych IPSA.

Twórca akcji wyprzedażowej "Poznań za pół ceny", dziś kopiowanej przez kilkadziesiąt polskich miast i regionów, także na szczeblu krajowym. Członek licznych rad naukowych, zespołów, współautor strategii rozwoju turystyki w Metropolii Poznań i Poznaniu. Odznaczony medalem "Za zasługi dla turystyki".

II Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia w Warszawie.

Zapisy: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/