Chorwaci zapraszają na workshop
Przedstawicielstwo Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce organizuje 25 stycznia workshop B2B w Warszawie.
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
Dyrektor zarządzający agenta internetowego Fly.pl rozstaje się ze spółką.
Czytaj więcej...
Prezydent podpisał ustawę
Prezydent RP Andrzej Duda podpisał nową ustawę o imprezach turystycznych
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Chorwaci zapraszają na workshop
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
  • Prezydent podpisał ustawę
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

środa, 02 sierpień 2017 15:42

Agnieszka Sikorska gościem II Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG
Agnieszka Sikorska Agnieszka Sikorska AG

O tym, jak promować tregion, by nadążać za wymogami czasu, jaka jest przyszłość prpmocji oraz jak nowoczesnie zarządzać szlakiem kultury, opowie podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, Agnieszka Sikorska, dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Ponad 5,3 mln turystów odwiedziło w ubiegłym roku województwo śląskie. Ponad 69 proc. z nich czerpie wiedzę o regionie z internetu. Błyskawicznie rośnie rola i znaczenie urządzeń mobilnych. W ciągu trzech lat liczba użytkowników mobilnych portalu slaskie.travel wzrosła o 334 proc. O tym, jak dostosować promocję regionu i produktów turystycznych do wymogów czasu oraz o tym, jak zarządzać szlakiem kulturowym opowie podczas II Forum Promocji Turystycznej w Warszawie, Agnieszka Sikorska - Dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Agnieszka Sikorska ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim. Z turystyką związana zawodowo od 2000r, kiedy to rozpoczęła zawodową działalność w branży hotelarskiej. Współpracowała także z AWF Katowice jako wykładowca hotelarstwa. Od 2005r. kieruje pracami biura Śląskiej Organizacji Turystycznej. Inicjatorka i pomysłodawczyni Regionalnego Systemu Informacji Turystycznej w województwie śląskim. We współpracy z Urzędem Marszałkowskim Woj. Śląskiego współtworzy, rozwija i promuje markowy produkt Szlak Zabytków Techniki. Pomysłodawczyni produktu turystycznego Szlak Kulinarny "Śląskie Smaki". II Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia w Warszawie. Zapisy: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/