Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
Działający od 19 lat na polskim rynku największy agent turystyki zorganizowanej otworzył w miniona sobotę w Osielsku 100. biuro sprzedaży.
Czytaj więcej...
Wrocław, European Best Destination
Wrocław zwyciężył w międzynarodowym konkursie European Best Destination 2018, zdobywając ponad 41 tysięcy głosów. Jedyny reprezentant Polski w tegorocznej edycji konkursu otrzymał głosy ze 146 krajów.
Czytaj więcej...
Czego trzeba hotelom z Gdańska?
Jeśli masz hotel w Trójmieście, jesteś z pewnością przyzwyczajony do wysokich wymagań ze strony klientów. Sprawdź, jak zaoferować im wyjątkowy pakiet dodatkowych usług.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
  • Wrocław, European Best Destination
  • Czego trzeba hotelom z Gdańska?

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 02 sierpień 2017 15:42

Agnieszka Sikorska gościem II Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG
Agnieszka Sikorska Agnieszka Sikorska AG

O tym, jak promować tregion, by nadążać za wymogami czasu, jaka jest przyszłość prpmocji oraz jak nowoczesnie zarządzać szlakiem kultury, opowie podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, Agnieszka Sikorska, dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Ponad 5,3 mln turystów odwiedziło w ubiegłym roku województwo śląskie. Ponad 69 proc. z nich czerpie wiedzę o regionie z internetu. Błyskawicznie rośnie rola i znaczenie urządzeń mobilnych. W ciągu trzech lat liczba użytkowników mobilnych portalu slaskie.travel wzrosła o 334 proc. O tym, jak dostosować promocję regionu i produktów turystycznych do wymogów czasu oraz o tym, jak zarządzać szlakiem kulturowym opowie podczas II Forum Promocji Turystycznej w Warszawie, Agnieszka Sikorska - Dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Agnieszka Sikorska ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim. Z turystyką związana zawodowo od 2000r, kiedy to rozpoczęła zawodową działalność w branży hotelarskiej. Współpracowała także z AWF Katowice jako wykładowca hotelarstwa. Od 2005r. kieruje pracami biura Śląskiej Organizacji Turystycznej. Inicjatorka i pomysłodawczyni Regionalnego Systemu Informacji Turystycznej w województwie śląskim. We współpracy z Urzędem Marszałkowskim Woj. Śląskiego współtworzy, rozwija i promuje markowy produkt Szlak Zabytków Techniki. Pomysłodawczyni produktu turystycznego Szlak Kulinarny "Śląskie Smaki". II Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia w Warszawie. Zapisy: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/