Turystyka na aucie
Turystyka nigdy nie miała silnej pozycji w Ministerstwie Sportu i Turystyki, teraz jednak nie ma już żadnej. Znalazła się po prostu poza boiskiem.
Czytaj więcej...
Dariusz Rogowski odwołany
Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę został dzisiaj odwołany ze stanowiska przez premiera Mateusza Morawieckiego.
Czytaj więcej...
Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki zrównoważonej
Na pytanie zawarte w tytule, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska,
Czytaj więcej...
Promocja Wrocławia - wzorowa
Wrocław od dawna ma opinię miasta, które dba o swoją markę. Promocja miasta może uchodzić w Polsce za wzorcową.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Turystyka na aucie
  • Dariusz Rogowski odwołany
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Promocja turystyki zrównoważonej
  • Promocja Wrocławia - wzorowa

Reklama

piątek, 30 czerwiec 2017 01:08

Lubelska Karta Turysty warta uwagi

Napisane przez MG

Lubelska Karta Turysty to atrakcyjny pakiet pełen zniżek i bezpłatnych wstępów do muzeów, obiektów kultury i rozrywki a także restauracji i hoteli oraz bezpłatnej komunikacji miejskiej.

Aby ułatwić wybór i dostosować go do indywidualnych potrzeb każdego turysty, Lubelska Karta Turysty dostępna jest w kilku opcjach: 24 i 72 godzinna w opcji normalnej i ulgowej, z komunikacją lub bez.

Co się zyskuje kupując Lubelską Kartę Turysty?

Zniżki – turysta zaoszczędzi pieniądze idąc do muzeum, restauracji, na basen czy kupując pamiątki. Przy wyborze pakietu z komunikacją, można do woli jeździć pojazdami komunikacji miejskiej, w tym słynnymi lubelskimi trolejbusami (w Lublinie mówi się trajtkami). Dzięki Karcie turysta zapłaci ponad 50 proc. mniej, niż za te wszystkie atrakcje osobno!

Komfort zwiedzania - w Lublinie jest naprawdę dużo miejsc do zobaczenia ale najpierw trzeba do nich trafić a następnie za nie zapłacić. Kupując Lubelską Kartą Turysty wstęp do większości muzeów Lublina jest bezpłatny. Ponadto turysta nie straci czasu i nerwów stojąc w kolejkach do kasy. Dzięki Karcie Turysty można trafić też do miejsc, które często są niezauważane przez turystów, a które są naprawdę warte uwagi. Przy zakupie Lubelskiej Karty Turysty turysta otrzyma książeczkę z opisem miejsc, do których będzie miał zniżkę a także darmowy plan centrum Lublina. Dostanierównież dedykowaną Karcie, pasjonującą grę miejską.

Pamiątkę z Lublina - można sprawić niebanalny prezent i podarować Kartę Turysty bliskiej osobie, która planuje właśnie wyjazd do Lublina. Lubelska Karta Turysty to również naprawdę ładny, solidnie wykonany gadżet. Jeżeli ktoś zbierapamiątki z podróży, Kartę Turysty, po wykorzystaniu, można zawiesić na lodówkę przy pomocy specjalnego magnesu, który otrzymuje się przy zakupie.

Więcej o karcie czytaj TUTAJ.