Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
WizzAir: 19 nowych tras z Polski
W 2017 roku WizzAir przewiózł ponad 8 mln pasażerów z Polski, a w przyszłym roku uruchomi 19 nowych połączeń do naszego kraju
Czytaj więcej...
Sun&Fun z nową gwarancją
Firma Blue Style, właściciel marki Sun&Fun Holiday przedstawiła nową gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 7 339 200 zł.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • WizzAir: 19 nowych tras z Polski
  • Sun&Fun z nową gwarancją
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 14 czerwiec 2017 18:16

Andrzej Danek prezesem Nowosądeckiej Izby Turystycznej

Napisane przez MG
Andrzej Danek Andrzej Danek archiwum sandecjanaszemiasto

Andrzej Danek, przedsiębiorca oraz działacz sportowy-prezes MKS SANDECJA, dotychczasowy wiceprezes Nowosądeckiej Izby Turystycznej został nowym prezesem Nowosądeckiej Izby Turystycznej wybranym przez XVIII Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze. Zastąpił Aleksandra Giertlera, który przez 18 lat kierował Izbą.

Aleksander Giertler zrezygnował ze startu w kolejnych wyborach na Prezesa Nowosądeckiej Izby Turystycznej w Nowym Sączu.

Zastępca prezydenta miasta, Wojciech Piech, powiedział: “Dowiadujemy się ze smutkiem, ale też z szacunkiem przyjmujemy tę informację i decyzję, że nie będzie pan kandydował na kolejną kadencję i nie będzie pan prezesem Nowosądeckiej Izbie Turystycznej, a przecież robił to pan przez 18 lat - 6 kadencji, jest pan numerem 1 nowosądeckiej i polskiej turystyki. Bardzo dziękujemy za te wszystkie lata, które są już za nami, za doskonałą współpracę, za wielki wkład, jaki wniósł pan w rozwój turystyki Ziemi Sądeckiej i Nowego Sącza.”

Obradujące w Nowym Sączu XVIII Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Nowosądeckiej Izby Turystycznej powierzyło Aleksandrowi Giertlerowi tytuł Honorowego Prezesa Nowosądeckiej Izby Turystycznej Jednocześnie Walne Zgromadzenie wybrało zarząd w składzie: Andrzej Danek prezes oraz Lucyna Sieja,Jan Tomaszek,Teresa Wójcik,Mariusz Borkowski,Jerzy Dacków,Andrzej Stawiarski. Zarząd ukonstytuuje się na najbliższym posiedzeniu.