Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce

Reklama

środa, 14 czerwiec 2017 18:16

Andrzej Danek prezesem Nowosądeckiej Izby Turystycznej

Napisane przez MG
Andrzej Danek Andrzej Danek archiwum sandecjanaszemiasto

Andrzej Danek, przedsiębiorca oraz działacz sportowy-prezes MKS SANDECJA, dotychczasowy wiceprezes Nowosądeckiej Izby Turystycznej został nowym prezesem Nowosądeckiej Izby Turystycznej wybranym przez XVIII Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze. Zastąpił Aleksandra Giertlera, który przez 18 lat kierował Izbą.

Aleksander Giertler zrezygnował ze startu w kolejnych wyborach na Prezesa Nowosądeckiej Izby Turystycznej w Nowym Sączu.

Zastępca prezydenta miasta, Wojciech Piech, powiedział: “Dowiadujemy się ze smutkiem, ale też z szacunkiem przyjmujemy tę informację i decyzję, że nie będzie pan kandydował na kolejną kadencję i nie będzie pan prezesem Nowosądeckiej Izbie Turystycznej, a przecież robił to pan przez 18 lat - 6 kadencji, jest pan numerem 1 nowosądeckiej i polskiej turystyki. Bardzo dziękujemy za te wszystkie lata, które są już za nami, za doskonałą współpracę, za wielki wkład, jaki wniósł pan w rozwój turystyki Ziemi Sądeckiej i Nowego Sącza.”

Obradujące w Nowym Sączu XVIII Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Nowosądeckiej Izby Turystycznej powierzyło Aleksandrowi Giertlerowi tytuł Honorowego Prezesa Nowosądeckiej Izby Turystycznej Jednocześnie Walne Zgromadzenie wybrało zarząd w składzie: Andrzej Danek prezes oraz Lucyna Sieja,Jan Tomaszek,Teresa Wójcik,Mariusz Borkowski,Jerzy Dacków,Andrzej Stawiarski. Zarząd ukonstytuuje się na najbliższym posiedzeniu.