Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
WizzAir: 19 nowych tras z Polski
W 2017 roku WizzAir przewiózł ponad 8 mln pasażerów z Polski, a w przyszłym roku uruchomi 19 nowych połączeń do naszego kraju
Czytaj więcej...
Sun&Fun z nową gwarancją
Firma Blue Style, właściciel marki Sun&Fun Holiday przedstawiła nową gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 7 339 200 zł.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • WizzAir: 19 nowych tras z Polski
  • Sun&Fun z nową gwarancją
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 13 czerwiec 2017 13:47

II Forum Promocji Turystycznej już za 133 dni

Napisane przez AG

Druga edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 24 października w hotelu Polonia w Warszawie.

Podobnie, jak w roku ubiegłym, będzie to spotkanie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności samorządowej i społecznej, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.

Nowością podczas tegorocznej imprezy będą “Pojedynki Ekspertów” a także finał na film promujący turystyczne miejsca w Polsce “Kadr z Polski”.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Polskiej Izby Turystyki.

Partnerami forum są: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego (złoty sponsor), Cypryjska Organizacja Turystyczna (srebrny sponsor), Śląska Organizacja Turystyczna, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna

Sponsorami są: ZŁOTY - Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, SREBRNY - Cypryjska Organizacja Turystyczna.

Marcin Mączyński, sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego i jeden z ekspertów zaproszonych na Forum, powiedział: “Pierwsza edycja Forum Promocji Turystycznej pokazała, że tego typu wydarzenia są w Polsce potrzebne. Zarówno prelekcje zagranicznych gości, jak i debaty dały gościom na pewno wiele tematów do przemyśleń. W tym roku zmiana formuły spowoduje większa dynamikę spotkania a wszyscy obecni będa mogli wymienić doświadczenia w promocji nie tylko na różnych poziomach w samorządach, ale i hotelarstwie. Jestem ciekaw czego nowego się dowiemy a także, jak wypadną zapowiadane przez organizatorów “Pojedynki ekspertów”. Dobrze, że patronat objęły MSiT i POT, liczę także na wymianę poglądów z ich przedstawicielami.”

Szczegółowy program oraz możliwośc rejestracji znajdują się na stronie: http://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/