Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce

Reklama

wtorek, 13 czerwiec 2017 13:47

II Forum Promocji Turystycznej już za 133 dni

Napisane przez AG

Druga edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 24 października w hotelu Polonia w Warszawie.

Podobnie, jak w roku ubiegłym, będzie to spotkanie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności samorządowej i społecznej, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.

Nowością podczas tegorocznej imprezy będą “Pojedynki Ekspertów” a także finał na film promujący turystyczne miejsca w Polsce “Kadr z Polski”.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Polskiej Izby Turystyki.

Partnerami forum są: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego (złoty sponsor), Cypryjska Organizacja Turystyczna (srebrny sponsor), Śląska Organizacja Turystyczna, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna

Sponsorami są: ZŁOTY - Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, SREBRNY - Cypryjska Organizacja Turystyczna.

Marcin Mączyński, sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego i jeden z ekspertów zaproszonych na Forum, powiedział: “Pierwsza edycja Forum Promocji Turystycznej pokazała, że tego typu wydarzenia są w Polsce potrzebne. Zarówno prelekcje zagranicznych gości, jak i debaty dały gościom na pewno wiele tematów do przemyśleń. W tym roku zmiana formuły spowoduje większa dynamikę spotkania a wszyscy obecni będa mogli wymienić doświadczenia w promocji nie tylko na różnych poziomach w samorządach, ale i hotelarstwie. Jestem ciekaw czego nowego się dowiemy a także, jak wypadną zapowiadane przez organizatorów “Pojedynki ekspertów”. Dobrze, że patronat objęły MSiT i POT, liczę także na wymianę poglądów z ich przedstawicielami.”

Szczegółowy program oraz możliwośc rejestracji znajdują się na stronie: http://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/