Inwazja hoteli w Polsce
Jak zauważają eksperci Walter Herz, w Polsce nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze strony turystów, jak i klientów biznesowych.
Czytaj więcej...
Rekordowy wzrost w turystyce
Liczba międzynarodowych podróży w 2017 roku osiągnęła rekordową wysokość 1,32 mld, czyli o 7 proc. więcej niż w 2016.
Czytaj więcej...
Nowe tanie połączenie do Włoch
WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Inwazja hoteli w Polsce
  • Rekordowy wzrost w turystyce
  • Nowe tanie połączenie do Włoch
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 07 czerwiec 2017 10:30

Saksonia ma przedstawicielstwo w Polsce

Napisane przez AG
Saksonia ma przedstawicielstwo w Polsce archiwum Organizacja Promocji Turystyki Saksonii

Organizacja Promocji Turystyki Saksonii nominowała na swojego przedstawiciela w Polsce Barbarę Klary kierująca firmą Travelgate Poland.

Organizacja Promocji Turystyki Saksonii /TMGS/ jest spółką założoną w styczniu 2000 roku. Jej zadaniem jest promocja Saksonii jako kierunku turystycznego zarówno w Niemczech jak i na rynkach międzynarodowych. Organizacja Promocji Turystyki Saksonii została powołana przez Rząd Kraju Związkowego Saksonii i ma swoją siedzibę w Dreźnie, stolicy Saksonii.

TMGS poinformowała o nominowaniu przedstawiciela Organizacji Promocji Turystyki Saksonii na rynku polskim. Od maja bieżącego roku organizacja jest reprezentowana w Polsce przez panią Barbarę Klary kierująca firmą Travelgate Poland. Pani Barbara Klary jest ekspertem branży turystycznej i lotniczej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym.

Hans - Jurgen Goller , dyrektor zarządzający TMGS skomentował tę decyzję: “Rynek Polski jest w Saksonii jednym z pięciu najważniejszych rynków turystyki przyjazdowej. Saksonia systematycznie rozwija infrastrukturę turystyczna i wprowadza nowe interesujące oferty turystyczne aby zwiększyć zainteresowanie wspaniałą historią, kulturą i przyrodą naszego kraju związkowego. Jestem przekonany, że dzięki powołaniu naszego przedstawicielstwa na rynku polskim będziemy mogli nawiązać lepszą współpracę z polskimi biurami turystycznymi i bardziej efektywnie informować i promować ofertę turystyczną Saksonii w Polsce. Nasza organizacja dokłada wszelkich starań , aby nasza dewiza „Saksonia kraj na miarę światową” znalazła potwierdzenie na międzynarodowym rynku turystycznym."

www.sachsen-tourismus.de/pl

Barbara Klary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Telefon +48 515 079 854