Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
WizzAir: 19 nowych tras z Polski
W 2017 roku WizzAir przewiózł ponad 8 mln pasażerów z Polski, a w przyszłym roku uruchomi 19 nowych połączeń do naszego kraju
Czytaj więcej...
Sun&Fun z nową gwarancją
Firma Blue Style, właściciel marki Sun&Fun Holiday przedstawiła nową gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 7 339 200 zł.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Polska nie zarabia na turystyce
 • WizzAir: 19 nowych tras z Polski
 • Sun&Fun z nową gwarancją
 • Dubaj: najwyższy hotel świata
 • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 05 czerwiec 2017 11:33

Zlot mercedesów G w Piwnicznej

Napisane przez MG
Zlot mercedesów G w Piwnicznej materiały prasowe

Jeździł nim Jan Paweł II i Brad Pitt. Wykorzystuje je Wojsko Polskie i BOR. Choć jest produkowany od prawie 40 lat to na całym świecie wciąż ma rzesze wielbicieli. 9 czerwca w Piwnicznej Zdroju spotkają się miłośnicy prawdziwej legendy motoryzacji: Mercedesa-Benz klasy G.

Każdego roku sprzedaż w Polsce mercedesa klasy G wzrasta i to właśnie nasz rynek jest jednym z liderów jeśli chodzi o sprzedaż gelendy na całym świecie. Chociaż nie kosztuje mało, cena nie odstrasza pasjonatów samochodów terenowych. Jego wygląd prawie się nie zmienił od zejścia z linii montażowej pierwszego modelu. Mimo to polscy kierowcy pokochali to auto. Jak twierdzą niektórzy posiadacze gelendy to właśnie jego tradycyjny wygląd przywiązuje ich do tego samochodu.

Przemysław Oleś, właściciel seledynowego mercedesa klasy G, organizator zlotu miłośników tego modelu, powiedział: “Nikogo nie trzeba przekonywać do możliwości jakie oferuje klasa G. Wystarczy powiedzieć, że to mercedes. Istnieje masa filmów porównujących samochody terenowe, gdzie gelenda nie ma sobie równych. Ten model jednak ma w sobie coś, co trudno wytłumaczyć jest słowami. To coś, co przyciąga jak wyjątkowa kobieta i z całą pewnością wygląd ma tu duże znaczenie. Zapraszamy wszystkich miłośników G klasy. Bez względu na posiadany model, stan wyposażenia czy rocznik. To będzie naprawdę wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń związanych z legendą."

Miłośnicy mercedesa spotkają się w hotelu Piwniczna SPA & Conference. Miejsce zlotu jest nieprzypadkowe. Piwniczna-Zdrój to niepowtarzalne miejsce z wyjątkowym krajobrazem, gdzie na górskich drogach właściciele klasy G, będą mogli udowodnić co tak naprawdę potrafią ich maszyny. A mogą naprawdę dużo. Jak zapewniają polscy przedstawiciele Mercedesa, klasa G nie cofa się nawet przed wzniesieniami o 100-procentowym nachyleniu, jazdą z nachyleniem bocznym do 54 proc. i wodą o głębokości do 60 cm.