Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 01 czerwiec 2017 15:02

Lubelskie Targi Turystyczne już od jutra

Napisane przez MG

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na VIII Lubelskie Targi Turystyczne, które odbędą się w dniach 2-4 czerwca na Placu Teatralnym w Lublinie (przy Centrum Spotkania Kultur).

Lubelskie Targi Turystyczne to jedna z największych imprez promujących turystykę na Lubelszczyźnie oraz turystykę wyjazdową krajową i zagraniczną dla mieszkańców naszego województwa. Wystawcami będą min. przedstawiciele: gmin, biur podróży, obiektów noclegowych, lokalnych organizacji turystycznych, grup działania, stowarzyszeń oraz przedsiębiorców.

W tym roku głównym Partnerem Lubelskich Targów Turystycznych będzie Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii, które zachęciło przedstawicieli różnych regionów Hiszpanii do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. W związku z tym do Lublina przyjadą reprezentanci: Andaluzji, Murcji, Galicii, Gran Canarii, Fuerteventury, Lanzarote, Teneryfy, Benidormu, Costa Blanci, Barcelony oraz Salou. W program Fiesta Espaniol m.in.: pokazy tańca flamenco, występy Galicyjskiej grupy harfistów, pokazy artystycznego krojenia szynki i rozlewania wina Jerez, paella show oraz pokaz przyrządzania sosów „mojo” z Fuerteventury i serów z Gran Canarii. Wszystkie pokazy kulinarne wraz z degustacją. Barwny klimat Hiszpanii odwiedzający będą mogli poczuć dzięki symulatorowi 3D z wirtualnymi podróżami. Dopełnieniem targów będą także liczne konkursy z cennymi nagrodami m.in.: • bilety lotnicze do Barcelony • voucher na pobyt w Bułgarii, obóz dla dzieci i młodzieży, spływ kajakowy, bilety autokarowe i wiele innych turystycznych upominków. Impreza będzie miała charakter plenerowy, a wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć w niej udział nieodpłatnie.

Patronem medialnym Lubelskim Targów Turystycznych jest portal WaszaTurystyka.pl