Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
Kolejna reakcja na skargę złożoną przez PLL LOT do UOKiK. Tym razem oświadczenie wydał port lotniczy Modlin twierdząc, że zarzuty narodowego przewoźnika nie mają podstaw.
Czytaj więcej...
Innowacje w turystyce nagrodzone
Po raz czternasty Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) przyznała nagrody za najbardziej innowacyjne pomysły i projekty w światowej turystyce.
Czytaj więcej...
Zagrzeb: wpadnij na chwilę
Dzięki codziennym i całorocznym połączeniom lotniczym z Warszawy Zagrzeb wyrósł na atrakcyjną destynację nie tylko na city break, ale i dla branży MICE.
Czytaj więcej...
Best Reisen: liczymy na agnetów
Leila Ben Arfi: nasza oferta to 17 krajów, 45 regionów wakacyjnych, 580 hoteli, ale najważniejsze są Luksusowe Duety
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
  • Innowacje w turystyce nagrodzone
  • Zagrzeb: wpadnij na chwilę
  • Best Reisen: liczymy na agnetów
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 08 marzec 2017 19:01

Targi TT Warsaw wracają do Pałacu Kultury i Nauki

Napisane przez AG

Jubileuszowe, 25 targi turystyczne TT Warsaw, odbędą się w tym roku - jak za swoich najlepszych lat - w Pałacu Kultury i Nauki.

Jubileusz TT Warsaw godny jest najlepszej oprawy. A taką zapewnić mogą wnętrze pałacowe. Po dziewięcioletniej przerwie impreza wraca do centrum Warszawy. I choć zarówno wystawcy, jak i goście przyzwyczaili się do hal na ulicy Marsa, to wszyscy z wielkim sentymentem wspominają imprezy w PKiN. Pałac z logistycznego punktu nie jest najlepszy - brak ramp towarowych, dwie windy, ograniczenia powierzchniowe - ale za to, znajduje się blisko większości hoteli, ma świetne połączenia komunikacyjne i ma swój urok. Jak powiedział przedstawicielowi jeden z wystawców włoskich: “Nigdzie indziej na targach nad moim stoiskiem nie wisi wielki kryształowy żyrandol.”
TT Warsaw wrócą do PKiN tylko na tę jedną, szczególną edycję. Potem - na pewno od 2019, ale może rok wcześniej - impreza odbywać się będzie w nowym centrum kongresowo-wystawienniczym przy ulicy Modlińskiej. Też prawa strona Wisły, ale dużo łatwiejszy i szybszy dojazd.
25. Targi Turystyczne TT Warsaw odbęda się w dniach 23 - 25 listopada w Warszawie. Patronem medialnym będzie portal WaszaTurystyka.pl