Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
MSiT: dane sprzed półrocza
Publikowanie w grudniu danych za pierwsze półrocze to anachronizm
Czytaj więcej...
Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
Dyrektor zarządzający agenta internetowego Fly.pl rozstaje się ze spółką.
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • MSiT: dane sprzed półrocza
  • Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

poniedziałek, 27 luty 2017 12:19

Łeba promowała się górach

Napisane przez MG
Łeba promowała się górach archiwum CIT Łeba

W dniach od 17 do 21 lutego pracownicy Centrum Informacji Turystycznej z Łeby i Lokalnej Organizacji Turystycznej „Łeba – Błękitna Kraina” zorganizowali już po raz kolejny akcję promocyjną miasta Łeby pn. Winter Tour 2017. Tym razem stoisko promocyjne miasta Łeby stanęło w Szczyrku.

Przed Ośrodkiem Narciarskim „Czyrna” oraz w Wiśle przed Ośrodkiem Narciarskim „Klepki – Malinka” można było otrzymać ulotki i broszury informacyjne, łebskie gadżety czy spróbować śledzika po łebsku przyrządzonego według specjalnej receptury Zakładu Przetwórstwa Rybnego ASAR z Łeby. Wyjazdy promocyjne w okresie zimowy odbywają się już od wielu lat w ramach projektu „Morze, Góry i Mazury” polegającym na wzajemnej współpracy na wielu płaszczyznach, w tym wzajemnej promocji.

Julia Tomicka, podinspektor ds. turystyki i promocji Miasta Łeby, powiedziała: “W tym roku postawiliśmy na promocję w Szczyrku i Wiśle. Był to strzał w dziesiątkę, gdyż padający intensywnie śnieg na stokach narciarskich zapewnił nam wielu zainteresowanych wakacyjną ofertą naszego miasta. Cieszy fakt, że Łeba jest dobrze znana i postrzegana pozytywnie przez turystów.”

W Szczyrku i Wiśle przed namiotem najmłodsi mogli pobawić się na specjalnie przygotowanej „plaży” z prawdziwym łebskim piaskiem. Wśród osób, które odpowiedziały poprawnie na pytania zawarte w ankiecie wylosowano darmowe voucher’y na pobyty weekendowe w Łebie oraz darmowe bilety wstępu do atrakcji, które zostały ufundowane przez przedstawicieli branży turystycznej w Łebie. Pytania były ściśle związane z nadmorskim kurortem jak i Słowińskim Parkiem Narodowym.

Michał Sałata, asystent burmistrza Łeby ds. kultury i sportu, dodał: “Zimowa aura w górach w pełni! Nasz namiot promocyjny cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród turystów. Pytania dotyczyły głównie bazy noclegowej oraz atrakcji turystycznych w Łebie i jej sąsiedztwie. Spotkaliśmy się naprawdę z wielką sympatią i życzliwością.”

Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych nie tylko w czasie ferii zimowych ale również poza nimi Łebianie rozdali dzieciom odblaski na rękę. Ponadto rozdano kolorowanki oraz książeczki pełne kolorowych zgadywanek i rebusów. Dużą niespodzianką była wizyta przedszkolaków z Przedszkola Narciarskiego „Rudolf” z Wisły.

Przemysław Rychter, dyrektor Lokalnej Organizacji Turystycznej „Łeba – Błękitna Kraina”, podkreslił: “Nasza akcja ma na celu przede wszystkim zachęcenie turystów przebywających w górach do odwiedzenia morza, które jest piękne także poza sezonem letnim. Dziękujemy wszystkim osobom, instytucją, stowarzyszeniom oraz mieszkańcom za ogromne zaangażowanie i pomoc w organizację tej akcji.”