Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.
W 2017 roku Cypr odwiedziło 3 652 073 turystów, o 14,6 proc. więcej niż w roku 2016, kiedy odnotowano ich 3 186 531. To rekordowy roczny wzrost w historii cypryjskiej turystyki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce
  • Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.

Reklama

poniedziałek, 20 luty 2017 10:46

Kamil Kurak dyrektorem ETI w Polsce

Napisane przez AG
Kamil Kurak na targach Tour Salon 2017 Kamil Kurak na targach Tour Salon 2017 AG

Kamil Kurak, do niedawna właściciel biura Travel Expert został w ubiegłym tygodniu dyrektorem Express Travel International (ETI), czołowego touroperatora niemieckego na rynku egipskim.

Wejście ETI na rynek zapowiadaliśmy w listopadzie 2016 roku (czytaj TUTAJ). Właścicielem biura jest Właścicielem firmy jest sieć hotelowa Red Sea Hotels, która dysponuje 22 tysiącami łóżek hotelowych. Jej dyrektor mówił w rozmowie z przedstawicielem portalu waszaTurystyka.pl, m.in.: “Kończymy formalności związane z otwarciem biura w Polsce. Będzie Szukaliśmy miejsca na biuro w kilku miastach, ale najlepsza lokalizacja jest Warszawa.”

Główna siedziba firmy w naszym kraju jest rzeczywiście w Warszawie, przy Rondzie ONZ 1.

Kamil Kurak, w rozmowie z portalem WaszaTurystyka.pl powiedział: “Trwają rozmowy z agentami, rozpoczęliśmy od największych graczy na rynku. Sądzę, że nasza oferta już niedługo znajdzie się w ofercie multiagentów (m..in. Travelplanet.pl), ale i większości agentów w Polsce. W tym roku chcemy sprzedawać tylko ofertę egipską. Egipt znowu wraca do łask polskich turystów a ETI ma własne hotele w najważniejszych kurortach nad Morzem Czerwonym, swoje statki pływające po Nilu. Produkt egipski jest od A do Z w naszych rękach i klienci z innych krajów bardzo to cenią. W Polsce chcemy przypomnieć zwłaszcza, tak modne jeszcze przed kilku laty, rejsy po Nilu. ETI posiada własne 4* i 5* statki wycieczkowe. W przyszłym sezonie rozszerzymy naszą ofertę o Hiszpanię i Grecję.
Strina internetowa z ofertą ruszy mniej więcej za miesiąc. Katalog drukowany chcemy wydać przed najbliższym sezonem zimowym. Sprzedaż tegorocznej oferty ruszy w kwietniu. Rozmawiamy z liniami lotniczymi. Naszym głównym partnerem będzie Air Cairo, ale będziemy też prawdopodobnie latać z Enter Air. Ten sezon traktujemy trochę zwiadowczo, jednak w ciągu trzech lat planuję, że znajdziemy się w pierwszej trójce touroperatorów sprzedających ofertę egipską w Polsce.”