Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Travelplanet: wakacje będą tańsze
Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne wyjazdy wakacyjne będą tańsze od zeszłorocznych – powiedział Robert Gołuński, prezes Travelplanet.pl
Czytaj więcej...
Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
Za kilka miesięcy (1 października) zacznie obowiązywać nowa Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń. O to, co się zmieni z punktu widzenia agentów, którzy prowadzą sprzedaż ubezpieczeń dla turystów zapytaliśmy prezesa PIT Pawła Niewiadomskiego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Travelplanet: wakacje będą tańsze
  • Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 14 listopad 2016 14:23

Ubezpieczenia podróżne przez telefon

Napisane przez MG
Ubezpieczenia podróżne przez telefon archiwum e-bay.com

Aplikacja mobilna BeforeYouGo pozwala zawierać polisy w szybki i łatwy sposób, a to wszystko z poziomu telefonu komórkowego. Ubezpieczenie turystyczne dostępne jest w trzech wariantach i zapewnia natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach podczas podróży.

Aplikacja została stworzona przez firmę BeforeYouGo Sp. z o.o., a za realizację świadczeń ubezpieczeniowych odpowiada firma Europ Assistance Polska. Aplikacja została przygotowana specjalnie z myślą o osobach, które chciałyby w prosty sposób, bez konieczności wypełniania pliku dokumentów, zakupić ubezpieczenie turystyczne. Dzięki BeforeYouGo można w każdej chwili kupić polisę za pomocą urządzenia mobilnego.

Krzysztof Michałek z BeforeYouGo Sp. z o.o., powiedział: “Aplikacja BeforeYouGo to najszybszy i najprostszy sposób, aby ubezpieczyć się na czas podróży zagranicznej. Przygotowując ten projekt, wykorzystaliśmy wszystkie najnowsze rozwiązania techniczne dostępne przy budowie aplikacji mobilnych. Naszym założeniem było, aby aplikacja była prosta, intuicyjna i przejrzysta dla każdego użytkowania nawet takiego, który po raz pierwszy ma do czynienia z ubezpieczeniami podróżnymi. Ponadto chcieliśmy dostarczyć klientowi najlepszy produkt, w najlepszej cenie.”

Aplikacja jest najbardziej kompleksowym rozwiązaniem tego typu istniejącym na rynku. Wyróżnia ją szybka ścieżka zakupu polisy – klient musi odpowiedzieć jedynie na 4 pytania (ilość osób ubezpieczonych, aktualne miejsce pobytu osób ubezpieczonych, data wyjazdu i zakres terytorialny ochrony ubezpieczeniowej), które zbadają jego potrzeby i zaproponują adekwatną ofertę ubezpieczeniową w postaci trzech wariantów. Oprócz standardowej ochrony klient może również ubezpieczyć uprawianie sportów amatorskich, sporty wysokiego ryzyka, ubezpieczyć sprzęt sportowy ale również odwołanie imprezy i sprzęt sportowy. To wszystko w tak małej aplikacji. Kupując ubezpieczenie klient, nie musi pamiętać numerów Pesel, adresów zamieszkania, czy adresów korespondencyjnych. Wystarczy tylko imię i nazwisko oraz data urodzenia, aby w szybki i prosty sposób nabyć polisę podróżną. W celu opłacenia składki ubezpieczeniowej wystarczy zeskanować kartę kredytową, lub zapłać przelewem bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Mocną stroną aplikacji jest zapamiętywanie danych osób ubezpieczonych, informacje raz wprowadzone do systemu są zapisywane i dostępne na specjalnej liście „Moje osoby”. Klienci oprócz siebie, mogą dodatkowo ubezpieczać osoby towarzyszące a listę osób, z którymi będą podróżowali mogą w łatwy sposób wybrać z książki adresowej. Ponadto, w przypadku zmiany telefonu komórkowego, aplikacja nadal będzie „pamiętała” wszystkie wprowadzone dane. Polisa jest przetrzymywana w aplikacji dzięki czemu klient zawsze ma ją pod ręką.
Dużą zaletą BeforeYouGo jest możliwość wezwania pomocy z poziomu aplikacji. Jeżeli klient będzie miał kłopoty za granicą może skontaktować się z Centrum Pomocy Europ Assistance bezpośrednio, wysyłając SMS, e-mail lub dzwoniąc przez Skypa. Aplikacja automatycznie wysyła współrzędne położenia, dzięki czemu kontaktując się z infolinią, klient nie musi podawać miejsca pobytu.
Aplikacja BeforeYouGo jest bezpłatna i można ją pobrać na urządzenia z systemem iOS, czyli iPhone i iPad. Niebawem aplikacja będzie dostępna także na systemy Android. Ubezpieczenie można zawierać również na stronie internetowej www.beforeyougo.pl