Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
Zmiana rzecznika Rainbow
Obowiązki PR w Rainbow przejmie Emilia Bratkowska.
Czytaj więcej...
PIT chwilowo bez rzecznika
Z funkcji rzecznika prasowego Polskiej Izby Turystyki zrezygnowała Marzena Markowska
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • Zmiana rzecznika Rainbow
  • PIT chwilowo bez rzecznika
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

sobota, 29 październik 2016 16:03

WaszaTurystyka.pl - to już trzy lata

Napisane przez AG
WaszaTurystyka.pl - to już trzy lata MM

Dzisiaj mijają trzy lata, odkąd portal o branży turystycznej i dla tej branży pojawił się na polskim rynku medialnym. Przyjaciele, Znajomi, Czytelnicy - dziękujemy Wam za lekturę, uwagi, “lajki”, udostępnienia, komentarze, pomoc…

Dziękujemy naszym autorom, współpracownikom, rozmówcom, korespondentom, informatorom. To dzięki Wam wszystkim udało nam się zająć mocną pozycję wśród mediów branżowych. Przez te trzy lata portal stał się rozpoznawalny i jest coraz chętniej czytany przez ludzi związanych z turystyką.
Codziennie przekazujemy Wam najświeższe wiadomości z życia branży w Polsce i na świecie, staramy się przekazywać porady, przedstawiamy opinie osób, które są dla całej branży ważne. Rozmawiamy ze wszystkimi o wszystkim, staramy się być jak najbliżej Was. Staramy się być wszędzie, gdzie dzieje się coś ważnego dla turystyki, ale i kreujemy ważne wydarzenia.
Po debatach z udziałem ekspertów z najwyższej półki, zorganizowaliśmy I Forum Promocji Turystycznej - imprezę, której brakowało i która - jesteśmy o tym przekonani - zagości na stałe w kalendarzu ważnych imprez branżowych.
Istniejemy dla Was - naszch Czytelników - i to Wam zawdzęczamy swoja pozycję. Jeśli popełniamy jakieś błędy - przepraszamy i obiecujemy poprawę.
Zapraszamy do zapisywania się na subskrybcję naszego codziennego newslettera i do codziennej lektury WaszejTurystyki.pl. Podaliśmy Wam już 4 500 newsów, ale dopiero zaczynamy się rozkręcać.
Dziękujemy za czytanie nas i za komentarze - w większości fachowe i celne. Życzymy wam z okazji naszej rocznicy: miłej lektury WaszejTurystyki.pl, radości i zadumy przy lekturze, pogłębiania wiedzy i oby WaszaTurystyka.pl była z Wami jak najczęściej i najdłużej... Obiecujemy być jeszcze lepsi.
Wasze zdrowie!