Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

sobota, 29 październik 2016 16:03

WaszaTurystyka.pl - to już trzy lata

Napisane przez AG
WaszaTurystyka.pl - to już trzy lata MM

Dzisiaj mijają trzy lata, odkąd portal o branży turystycznej i dla tej branży pojawił się na polskim rynku medialnym. Przyjaciele, Znajomi, Czytelnicy - dziękujemy Wam za lekturę, uwagi, “lajki”, udostępnienia, komentarze, pomoc…

Dziękujemy naszym autorom, współpracownikom, rozmówcom, korespondentom, informatorom. To dzięki Wam wszystkim udało nam się zająć mocną pozycję wśród mediów branżowych. Przez te trzy lata portal stał się rozpoznawalny i jest coraz chętniej czytany przez ludzi związanych z turystyką.
Codziennie przekazujemy Wam najświeższe wiadomości z życia branży w Polsce i na świecie, staramy się przekazywać porady, przedstawiamy opinie osób, które są dla całej branży ważne. Rozmawiamy ze wszystkimi o wszystkim, staramy się być jak najbliżej Was. Staramy się być wszędzie, gdzie dzieje się coś ważnego dla turystyki, ale i kreujemy ważne wydarzenia.
Po debatach z udziałem ekspertów z najwyższej półki, zorganizowaliśmy I Forum Promocji Turystycznej - imprezę, której brakowało i która - jesteśmy o tym przekonani - zagości na stałe w kalendarzu ważnych imprez branżowych.
Istniejemy dla Was - naszch Czytelników - i to Wam zawdzęczamy swoja pozycję. Jeśli popełniamy jakieś błędy - przepraszamy i obiecujemy poprawę.
Zapraszamy do zapisywania się na subskrybcję naszego codziennego newslettera i do codziennej lektury WaszejTurystyki.pl. Podaliśmy Wam już 4 500 newsów, ale dopiero zaczynamy się rozkręcać.
Dziękujemy za czytanie nas i za komentarze - w większości fachowe i celne. Życzymy wam z okazji naszej rocznicy: miłej lektury WaszejTurystyki.pl, radości i zadumy przy lekturze, pogłębiania wiedzy i oby WaszaTurystyka.pl była z Wami jak najczęściej i najdłużej... Obiecujemy być jeszcze lepsi.
Wasze zdrowie!