Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
Zmiana rzecznika Rainbow
Obowiązki PR w Rainbow przejmie Emilia Bratkowska.
Czytaj więcej...
PIT chwilowo bez rzecznika
Z funkcji rzecznika prasowego Polskiej Izby Turystyki zrezygnowała Marzena Markowska
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • Zmiana rzecznika Rainbow
  • PIT chwilowo bez rzecznika
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 28 październik 2016 19:18

Portugalskie workshopy w Warszawie i Poznaniu

Napisane przez AG

Polsko Portugalska Izba Przemyslowa, Turismo de Portugal oraz firmy portugalskie zapraszają Polskie biura podróży na lusofonskie workshopy turystyczne, które odbedą się w listopadzie w Warszawie i Poznaniu.

Spotkanie w stolicy odbędzie się w Hotelu InterContinental 24 listopada od godz 15.30, zaś spotkanie w Poznaniu - 25 listopada w hotelu Andersia poczatek od godz 13.00.
Polska jest wyjątkowo interesujacym dla portugalskich dostawcow uslug turystycznych rynkiem o czym świadczy rekordowe w tym roku zainteresowanie wystawców portugalskich W wodkshopach bedzie uczestniczylo 27 firm portugalskich i lusofonskich : regionow Portugalii, sieci hotelowych, DMCs, oraz dostawcow innych uslug turystycznych, Po raz pierwszy w tego rodzaju imprezie wezmą udział przedstawiciele Angoli i Brazylii .
Dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym uruchamianym z Polski do Portugalii/ nie tylko z Warszawy , ale i z portow regionalnych/, walorom turystycznym , wysokiej jakosci uslug a takze stabilnosci politycznej regionu, Portugalia staje sie jednym z bardziej popularnych kierunkow wyjazdow nie tylko wakacyjnych. Udział w lusofonskich workshopach i bezposrednie spotkanie z dostawcami pozwoli biurom na przygotowanie nowych, interesujących ofert turystycznych na 2017 rok.

Workshop tradycyjne zakończy losowanie bardzo cennych nagród przygotowanych przez portugalskie firmy / pobyty, wycieczki,przeloty/ oraz znakomita kolacja.

Zgłoszenia: [email protected].pl lub telefony 48 515 079 854 ; 22 322 7667. Osoba koordynujaca spotkania -Barbara Klary .

Dlaczego lusofonskie ?Kraj lusofonski to kraj w ktory jezykiem urzedowym jest portugalski . To 10 panstw na calym swiecie / np Brazylia, Angola Mozambik..Portugalia..../, i ponad 223 mln ludzi..sic. Lusofonski pochodzi od lacinskiego okreslenia Portugalii - po łacinie - Lusitania