Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce

Reklama

piątek, 21 październik 2016 15:27

Nowości w mobilnych aplikacjach dla małopolskiej agroturystyki

Napisane przez MM

Projekt Sądeckiej Organizacji Turystycznej „Małopolska Wieś w Siodle” jest teraz dostępny w postaci aplikacji mobilnej.

Projekty dla małopolskiej agroturystyki to specjalność Sądeckiej Organizacji Turystycznej. Jak do tej pory stworzono kilka katalogów tematycznych ofert agroturystycznych. Gospodarstwa zakwalifikowane do wszystkich projektów zostały zweryfikowane i spełniają określone przez SOT kryteria jakości. Organizacja stawia na promocję na urządzeniach mobilnych, dla trzech projektów stworzono więc specjalne aplikacje.

Najnowszą aplikacją mobilną uruchomioną przez SOT jest „Małopolska Wieś w Siodle”. W projekcie biorą udział gospodarstwa, w których ofercie znajduje się jazda konna w terenie oraz nauka jazdy z instruktorem. „Właściciele obiektów to miłośnicy koni i przyrody, posiadający niezbędne uprawnienia oraz infrastrukturę do jazdy konnej, co gwarantuje bezpieczną jazdę na zdrowych, zadbanych koniach.” – czytamy na stronie SOT.

Użytkownicy aplikacji mobilnej, dostępnej na systemie Android (od 4.0) mogą przeglądać na swoich telefonach oferty wszystkich gospodarstw zakwalifikowanych do projektu. Znajdą też ich dokładną lokalizację, cennik, opis dostępnych usług, zdjęcia oraz dane kontaktowe. Za pomocą specjalnych oznaczeń wyszczególniono warunki pobytu, takie jak telewizory w pokojach, parking, dostęp do internetu oraz dostępność atrakcji w okolicy.

Podobne aplikacje mobilne SOT stworzył już jakiś czas temu dla projektów: „Małopolska Wieś dla Dzieci” i „Małopolska Wieś dla Seniorów”. Aplikacje te zostały również odnowione i poszerzone o dodatkowe funkcje.