Inwazja hoteli w Polsce
Jak zauważają eksperci Walter Herz, w Polsce nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze strony turystów, jak i klientów biznesowych.
Czytaj więcej...
Rekordowy wzrost w turystyce
Liczba międzynarodowych podróży w 2017 roku osiągnęła rekordową wysokość 1,32 mld, czyli o 7 proc. więcej niż w 2016.
Czytaj więcej...
Nowe tanie połączenie do Włoch
WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Inwazja hoteli w Polsce
  • Rekordowy wzrost w turystyce
  • Nowe tanie połączenie do Włoch
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 21 październik 2016 15:27

Nowości w mobilnych aplikacjach dla małopolskiej agroturystyki

Napisane przez MM

Projekt Sądeckiej Organizacji Turystycznej „Małopolska Wieś w Siodle” jest teraz dostępny w postaci aplikacji mobilnej.

Projekty dla małopolskiej agroturystyki to specjalność Sądeckiej Organizacji Turystycznej. Jak do tej pory stworzono kilka katalogów tematycznych ofert agroturystycznych. Gospodarstwa zakwalifikowane do wszystkich projektów zostały zweryfikowane i spełniają określone przez SOT kryteria jakości. Organizacja stawia na promocję na urządzeniach mobilnych, dla trzech projektów stworzono więc specjalne aplikacje.

Najnowszą aplikacją mobilną uruchomioną przez SOT jest „Małopolska Wieś w Siodle”. W projekcie biorą udział gospodarstwa, w których ofercie znajduje się jazda konna w terenie oraz nauka jazdy z instruktorem. „Właściciele obiektów to miłośnicy koni i przyrody, posiadający niezbędne uprawnienia oraz infrastrukturę do jazdy konnej, co gwarantuje bezpieczną jazdę na zdrowych, zadbanych koniach.” – czytamy na stronie SOT.

Użytkownicy aplikacji mobilnej, dostępnej na systemie Android (od 4.0) mogą przeglądać na swoich telefonach oferty wszystkich gospodarstw zakwalifikowanych do projektu. Znajdą też ich dokładną lokalizację, cennik, opis dostępnych usług, zdjęcia oraz dane kontaktowe. Za pomocą specjalnych oznaczeń wyszczególniono warunki pobytu, takie jak telewizory w pokojach, parking, dostęp do internetu oraz dostępność atrakcji w okolicy.

Podobne aplikacje mobilne SOT stworzył już jakiś czas temu dla projektów: „Małopolska Wieś dla Dzieci” i „Małopolska Wieś dla Seniorów”. Aplikacje te zostały również odnowione i poszerzone o dodatkowe funkcje.