Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
Zmiana rzecznika Rainbow
Obowiązki PR w Rainbow przejmie Emilia Bratkowska.
Czytaj więcej...
PIT chwilowo bez rzecznika
Z funkcji rzecznika prasowego Polskiej Izby Turystyki zrezygnowała Marzena Markowska
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • Zmiana rzecznika Rainbow
  • PIT chwilowo bez rzecznika
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 12 październik 2016 16:33

Bartłomiej Walas będzie gościem Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG
Bartłomiej Walas Bartłomiej Walas archiwum POT

Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej będzie gościem Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez portal WaszaTurystyka.pl. Będzie on również uczestnikiem jednej z dwóch debat Forum.

Kulminacyjnym punktem programu Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 27 października w hotelu Bellotto w Warszawie, będzie debata poświęcona następującym tematom: Jak finansować promocję na poziomie ogólnokrajowym? Jak skutecznie promować nie tylko Polskę, ale i produkty turystyczne? Jak powinna wyglądać współpraca między organizacjami promocyjnymi a branżą turystyczną?
Oprócz prezesa Bartłomieja Walasa w debacie udział wezmą: Marcin Mączyński (Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego), Jerzy Szegidewicz (Instytut Gospodarki Turystycznej), Dariusz Wojtal (Polska Izba Turystyki), Krzysztof Piątek (Neckermann Polska), Marek Migdal (Forum Turystyki Regionów i wiceprezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej), Bojan Baketa (dyrektor warszawskiego biura Narodowego Ośrodka Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji).

Forum będzie spotkaniem osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności samorządowej i społecznej, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.
Forum będzie okazją do zapoznania się z osiągnięciami w dziedzinie promocji turystycznej na wielu poziomach w Polsce i za granicą, miejscem wymiany pomysłów i wiedzy na temat sposobów promowania produktów turystycznych, obiektów, miast, regionów, krajów.
Na spotkanie mające charakter interdyscyplinarny organizatorzy zaprosili uznanych ekspertów i praktyków z kraju i zagranicy, którzy zaprezentują własne doświadczenia, dobre praktyki. Będzie to okazja do dyskusji nad możliwością przeniesienia niektórych z nich na rynek polski lub lokalny.
Forum będzie też miejscem do wymiany poglądów na temat promocji między branżą turystyczną i samorządowcami oraz organizacjami i urzędnikami odpowiedzialnymi za promocję turystyczną, okazją do przedstawienia potrzeb i oczekiwań wielu stron.