Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
Zmiana rzecznika Rainbow
Obowiązki PR w Rainbow przejmie Emilia Bratkowska.
Czytaj więcej...
PIT chwilowo bez rzecznika
Z funkcji rzecznika prasowego Polskiej Izby Turystyki zrezygnowała Marzena Markowska
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • Zmiana rzecznika Rainbow
  • PIT chwilowo bez rzecznika
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 10 październik 2016 22:19

Optymizm organizatorów World Travel Show

Napisane przez AG

W centrum targowo – kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie odbędą się kolejne w naszym kraju targi turystyczne. Organizatorzy liczą, że z czasem będzie to impreza konkurująca z wielkimi imprezami targowymi w Europie.

I edycja World Travel Show odbędzie się 14-16 października. Krajem patronackim targów są Seszele. Według organizatorów w imprezie uczestniczyć będą przedstawiciele Zaprezentuje się na nich 36 krajów z całego świata, w tym: Chiny, Meksyk, Indonezja, Filipiny, Peru oraz 15 regionów, między innymi: Saksonia, Żupania Zagrzebska, Peszt. Impreza równoległymi będą: Salon Kamper oraz Warszawski Salon Jachtowy
Salonu Kamper. Targom będą towarzyszyły pokazy dodatkowe, warsztaty, konkursy, a także pogadanki z ponad trzydziestoma różnego kalibru podróżnikami. Gwiazdami będą Aleksander Doba i Marek Kamiński. Oni to właśnie, według organizatorów, będą głównym magnesem mającym przyciągnąć na targi tłumy gości.
W trakcie World Travel Show odbędzie się I Polski Kongres Pilotażu i Przewodnictwa, organizowany przez Polską Izbę Turystyki.

Na konferencji prasowej Tomasz Szypuła, członek Rady Nadzorczej PTAK SA, powiedział: “Targi nasze odbędą się w największym w tej części Europy centrum targowo – kongresowym. Targi odbęda się na powierzchni 40 tys. metrów kwadratowych. Chcemy podczas niej pokazywać najpiękniejsze miejsca w Polsce, swoje stoiska będą miały prawie wszystkie regiony naszego kraju. To mogą być targi turystyczne na miarę wielkości naszego kraju. Nie po to się angażujemy w organizacje tego typu imprezy, by była ona jednorazowa Tak dużej imprezy turystycznej w Warszawie jeszcze nie było. Chcemy pokazać na niej to, co jest w tej dziedzinie w Polsce najciekawsze. Nasza determinacja, by to byłą udana impreza jest duża. W sumie rozdaliśmy w różny sposób ponad 200 tysięcy zaproszeń. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie dziesiątków tysięcy zwiedzających. Targi nasze, to będzie nie tylko prezentacja ofert, ale również wielkie show. Oczywiście będzie to okazja do spotkań branży turystycznej, ale uważam, że tragi powinny z jednej strony być spotkaniem B2B, z drugiej zaś - B2C. Stąd też zaproszenie na nasze targi młodzieży szkolnej z całego Mazowsza. Edukacja nie zamyka się tylko na lekcjach, podczas spotkań z podróżnikami młodzież może wiele zyskać. Co więcej, targi to rzadka okazja, by spotkać na wyciągnięcie ręki znanych tylko a telewizji i książek podróżników i porozmawiać z nimi”

Marcin Chojnowski, dyrektor targów dodał: “Wielkim atutem naszych targów są tak liczne spotkania z podróżnikami. Liczymy, że pozwolą one naszym gościom połknąć bakcyla podróżniczego, zarazić się pasją do niekonwencjonalnych form podróżowania. Oprócz tego ważnym wydarzeniem będzie Gala Konkursu 7 Cudów Polski."

www.worldtravelshow.pl