Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 10 październik 2016 22:19

Optymizm organizatorów World Travel Show

Napisane przez AG

W centrum targowo – kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie odbędą się kolejne w naszym kraju targi turystyczne. Organizatorzy liczą, że z czasem będzie to impreza konkurująca z wielkimi imprezami targowymi w Europie.

I edycja World Travel Show odbędzie się 14-16 października. Krajem patronackim targów są Seszele. Według organizatorów w imprezie uczestniczyć będą przedstawiciele Zaprezentuje się na nich 36 krajów z całego świata, w tym: Chiny, Meksyk, Indonezja, Filipiny, Peru oraz 15 regionów, między innymi: Saksonia, Żupania Zagrzebska, Peszt. Impreza równoległymi będą: Salon Kamper oraz Warszawski Salon Jachtowy
Salonu Kamper. Targom będą towarzyszyły pokazy dodatkowe, warsztaty, konkursy, a także pogadanki z ponad trzydziestoma różnego kalibru podróżnikami. Gwiazdami będą Aleksander Doba i Marek Kamiński. Oni to właśnie, według organizatorów, będą głównym magnesem mającym przyciągnąć na targi tłumy gości.
W trakcie World Travel Show odbędzie się I Polski Kongres Pilotażu i Przewodnictwa, organizowany przez Polską Izbę Turystyki.

Na konferencji prasowej Tomasz Szypuła, członek Rady Nadzorczej PTAK SA, powiedział: “Targi nasze odbędą się w największym w tej części Europy centrum targowo – kongresowym. Targi odbęda się na powierzchni 40 tys. metrów kwadratowych. Chcemy podczas niej pokazywać najpiękniejsze miejsca w Polsce, swoje stoiska będą miały prawie wszystkie regiony naszego kraju. To mogą być targi turystyczne na miarę wielkości naszego kraju. Nie po to się angażujemy w organizacje tego typu imprezy, by była ona jednorazowa Tak dużej imprezy turystycznej w Warszawie jeszcze nie było. Chcemy pokazać na niej to, co jest w tej dziedzinie w Polsce najciekawsze. Nasza determinacja, by to byłą udana impreza jest duża. W sumie rozdaliśmy w różny sposób ponad 200 tysięcy zaproszeń. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie dziesiątków tysięcy zwiedzających. Targi nasze, to będzie nie tylko prezentacja ofert, ale również wielkie show. Oczywiście będzie to okazja do spotkań branży turystycznej, ale uważam, że tragi powinny z jednej strony być spotkaniem B2B, z drugiej zaś - B2C. Stąd też zaproszenie na nasze targi młodzieży szkolnej z całego Mazowsza. Edukacja nie zamyka się tylko na lekcjach, podczas spotkań z podróżnikami młodzież może wiele zyskać. Co więcej, targi to rzadka okazja, by spotkać na wyciągnięcie ręki znanych tylko a telewizji i książek podróżników i porozmawiać z nimi”

Marcin Chojnowski, dyrektor targów dodał: “Wielkim atutem naszych targów są tak liczne spotkania z podróżnikami. Liczymy, że pozwolą one naszym gościom połknąć bakcyla podróżniczego, zarazić się pasją do niekonwencjonalnych form podróżowania. Oprócz tego ważnym wydarzeniem będzie Gala Konkursu 7 Cudów Polski."

www.worldtravelshow.pl