Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
WizzAir: 19 nowych tras z Polski
W 2017 roku WizzAir przewiózł ponad 8 mln pasażerów z Polski, a w przyszłym roku uruchomi 19 nowych połączeń do naszego kraju
Czytaj więcej...
Sun&Fun z nową gwarancją
Firma Blue Style, właściciel marki Sun&Fun Holiday przedstawiła nową gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 7 339 200 zł.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • WizzAir: 19 nowych tras z Polski
  • Sun&Fun z nową gwarancją
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 06 październik 2016 15:23

HanseMerkur - szybsze i łatwiejsze płatności przelewem

Napisane przez MG

HanseMerkur wprowadza dodatkowe udogodnienia w ścieżce rezerwacyjnej, dostępnej na własnej stronie internetowej www.hansemerkur.pl.

Renata Łątka, Operations Manager w HanseMerkur Ubezpieczenia Podróży, powiedziała: “Od początku naszej obecności na polskim rynku mamy na uwadze, że liczba klientów decydującychsię na zakup online, w dużej mierze zależy od ilości udostępnionych im do wyboru metod płatności. Każdy użytkownik ma bowiem swoje wymagania i oczekuje możliwości zapłacenia w sposób, który szczególnie preferuje.
Jako, że przelewy bankowe stanowią około 90 proc. polskiego rynku płatności online, obsługa właśnie tego kanału płatniczego musi być w najwyższym stopniu rzetelna i optymalna.
Dlatego obok dotychczasowych form płatności takich jak karta kredytowa czy PayPal, teraz można w HanseMerkur również skorzystać z bankowości elektronicznej w ramach systemu Przelewy24. Zastosowane rozwiązania providera Dialcom24 z Poznania dla przelewów bankowych zapewniają pełne bezpieczeństwo transakcji. Realizacja wszystkich transakcji przez Przelewy24 odbywa się bowiem zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.
Ważnym zadaniem była również optymalizacja dotychczasowego procesu zakupowego. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby każda transakcja realizowana za naszym pośrednictwem przebiegała w sposób prosty, intuicyjny i szybki. Celem było również ograniczenie ilości kroków jaką użytkownik musi pokonać w procesie zakupowym, stąd też przygotowaliśmy pełną integrację modułu Przelewy24 bezpośrednio w naszej ścieżce rezerwacyjnej.
Teraz kupno polisy turystycznej na stronie internetowej jest jeszcze łatwiejsze i szybsze. Nie tylko udoskonalony proces rezerwacji, ale również odświeżona, nowoczesna szata graficzna skracają czas poświęcony transakcji."