Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
Działający od 19 lat na polskim rynku największy agent turystyki zorganizowanej otworzył w miniona sobotę w Osielsku 100. biuro sprzedaży.
Czytaj więcej...
Wrocław, European Best Destination
Wrocław zwyciężył w międzynarodowym konkursie European Best Destination 2018, zdobywając ponad 41 tysięcy głosów. Jedyny reprezentant Polski w tegorocznej edycji konkursu otrzymał głosy ze 146 krajów.
Czytaj więcej...
Czego trzeba hotelom z Gdańska?
Jeśli masz hotel w Trójmieście, jesteś z pewnością przyzwyczajony do wysokich wymagań ze strony klientów. Sprawdź, jak zaoferować im wyjątkowy pakiet dodatkowych usług.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
  • Wrocław, European Best Destination
  • Czego trzeba hotelom z Gdańska?

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 28 wrzesień 2016 09:58

Moda na Polskę wkracza do biur podróży

Napisane przez AG
Prezes Neckeramnn Podróże Krzysztof Piątek Prezes Neckeramnn Podróże Krzysztof Piątek archiwum Neckermann Podróże

O Polsce jako kierunku turystycznym w ofercie dużego organizatora turystyki opowie podczas Forum Promocji Turystycznej Krzysztof Piątek prezes Neckermanna.

W kończącym się obecnie sezonie letnim Polska biła rekordy popularności i znalazła się wśród najpopularniejszych kierunków sprzedawanych w ofercie touroperatorów. To na naszym rynku nowy trend.

Przez lata duzi touroperatorzy trzymali się z daleka od turystyki krajowej i przyjazdowej zostawiając tę niszę mniejszym, wyspecjalizowanym biurom podróży. Teraz to się zmienia. Polska jako kierunek turystyczny znalazła się niedawno w ofercie Neckermanna, Rainbow zainteresował się turystyką przyjazdową do Polski.

Czy pójdą za nimi inni? Jak największe biura konstruują, sprzedają i promują produkt „Polska”? O kulisach obecności polskiej oferty w katalogu dużego touroperatora dowiedzą się więcej uczestnicy I Forum Promocji Turystycznej. Szczegóły przybliży Krzysztof Piątek, prezes Neckermanna.

Krzysztof Piątek ukończył studia na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. W latach 1978-1991 pełnił kierownicze funkcje w PLL LOT, był m.in. szefem przedstawicielstwa LOT-u w Wiedniu. W latach 1991-1996 był dyrektorem American Express, stworzył strukturę i jest prezesem Neckermann Polska od 1996 r. W 2011 roku założył Polski Związek Organizatorów Turystyki (PZOT), którego jest prezesem.

I Forum Promocji Turystycznej, organizowane przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 27 października. Zarejestruj się już dziś: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/