Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
MSiT: dane sprzed półrocza
Publikowanie w grudniu danych za pierwsze półrocze to anachronizm
Czytaj więcej...
Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
Dyrektor zarządzający agenta internetowego Fly.pl rozstaje się ze spółką.
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • MSiT: dane sprzed półrocza
  • Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

wtorek, 20 wrzesień 2016 19:52

Forum Promocji Turystycznej - w czym tkwi sukces promocji Liptowa?

Napisane przez MG
Darina Bartkova Darina Bartkova materiały prasowe

Jak promować region tak, aby wpisać się w strategię promocyjną całego kraju i skutecznie współpracować z branżą turystyczną – opowie uczestnikom I Forum Promocji Turystycznej, dyrektor Darina Bartkova.

Liptów, poza tym że jest jednym z najpiękniejszych zakątków Słowacji, to również jeden z najlepiej i najsprawniej promowanych regionów w bezpośrednim sąsiedztwie Polski. Organizacja promocji i koordynacja działań skupionych wokół niej podmiotów jest przykładem doskonałej współpracy rządu, samorządów, organizacji turystycznych i prywatnych przedsiębiorców.

O tym jak zorganizowana i finansowana jest promocja regionu liptowskiego opowie podczas I Forum Promocji Turystycznej Darina Bartková, dyrektor Regionalnej Organizacji Ruchu Turystycznego. Jej kariera zawodowa od początku związana jest z budowaniem marki regionu Liptów, w zakresie FMCG (Fast-moving consumer goods), jak i rozwoju turystyki. Zaczynała jako brand manager, odpowiedzialny za rozwój marki ST.NICOLAUS, producenta alkoholi wysokoprocentowych oraz osoba odpowiedzialna za promocje marki Demanovka. W międzynarodowym koncernie mleczarskim odpowiadała za budowę marki serów Liptov.

W ostatnich dziesięciu latach pracowała jako dyrektor ds strategii i rozwoju turystyki Liptowskiego Mikulasza. Obecnie jest dyrektorem Klastra Liptov i Regionalnej Organizacji Ruchu Turystycznego regionu Liptów, odpowiedzialnym za organizację i zarządzanie regionem, rozwój produktów turystycznych i promocję marki.

I Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 27 października w Warszawie, w hotelu Bellotto (Pałac Prymasowski). Już dziś zarejestruj się online: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl