Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Travelplanet: wakacje będą tańsze
Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne wyjazdy wakacyjne będą tańsze od zeszłorocznych – powiedział Robert Gołuński, prezes Travelplanet.pl
Czytaj więcej...
Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
Za kilka miesięcy (1 października) zacznie obowiązywać nowa Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń. O to, co się zmieni z punktu widzenia agentów, którzy prowadzą sprzedaż ubezpieczeń dla turystów zapytaliśmy prezesa PIT Pawła Niewiadomskiego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Travelplanet: wakacje będą tańsze
  • Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 20 wrzesień 2016 19:52

Forum Promocji Turystycznej - w czym tkwi sukces promocji Liptowa?

Napisane przez MG
Darina Bartkova Darina Bartkova materiały prasowe

Jak promować region tak, aby wpisać się w strategię promocyjną całego kraju i skutecznie współpracować z branżą turystyczną – opowie uczestnikom I Forum Promocji Turystycznej, dyrektor Darina Bartkova.

Liptów, poza tym że jest jednym z najpiękniejszych zakątków Słowacji, to również jeden z najlepiej i najsprawniej promowanych regionów w bezpośrednim sąsiedztwie Polski. Organizacja promocji i koordynacja działań skupionych wokół niej podmiotów jest przykładem doskonałej współpracy rządu, samorządów, organizacji turystycznych i prywatnych przedsiębiorców.

O tym jak zorganizowana i finansowana jest promocja regionu liptowskiego opowie podczas I Forum Promocji Turystycznej Darina Bartková, dyrektor Regionalnej Organizacji Ruchu Turystycznego. Jej kariera zawodowa od początku związana jest z budowaniem marki regionu Liptów, w zakresie FMCG (Fast-moving consumer goods), jak i rozwoju turystyki. Zaczynała jako brand manager, odpowiedzialny za rozwój marki ST.NICOLAUS, producenta alkoholi wysokoprocentowych oraz osoba odpowiedzialna za promocje marki Demanovka. W międzynarodowym koncernie mleczarskim odpowiadała za budowę marki serów Liptov.

W ostatnich dziesięciu latach pracowała jako dyrektor ds strategii i rozwoju turystyki Liptowskiego Mikulasza. Obecnie jest dyrektorem Klastra Liptov i Regionalnej Organizacji Ruchu Turystycznego regionu Liptów, odpowiedzialnym za organizację i zarządzanie regionem, rozwój produktów turystycznych i promocję marki.

I Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 27 października w Warszawie, w hotelu Bellotto (Pałac Prymasowski). Już dziś zarejestruj się online: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl