Turystyka na aucie
Turystyka nigdy nie miała silnej pozycji w Ministerstwie Sportu i Turystyki, teraz jednak nie ma już żadnej. Znalazła się po prostu poza boiskiem.
Czytaj więcej...
Dariusz Rogowski odwołany
Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę został dzisiaj odwołany ze stanowiska przez premiera Mateusza Morawieckiego.
Czytaj więcej...
Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki zrównoważonej
Na pytanie zawarte w tytule, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska,
Czytaj więcej...
Promocja Wrocławia - wzorowa
Wrocław od dawna ma opinię miasta, które dba o swoją markę. Promocja miasta może uchodzić w Polsce za wzorcową.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Turystyka na aucie
  • Dariusz Rogowski odwołany
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Promocja turystyki zrównoważonej
  • Promocja Wrocławia - wzorowa

Reklama

poniedziałek, 19 wrzesień 2016 13:57

Amelia Tomasevic będzie gościem Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG
Amelia Tomasevic Amelia Tomasevic materiały prasowe

Jedna z największych w Europie specjalistek ds. hotelarstwa będzie gościem I Forum Promocji Turystycznej. Dr Amelia Tomasevic opowie o tym, w jaki sposób chorwaccy przedsiębiorcy współpracują z sektorem publicznym przy promocji turystycznej.

Dobre praktyki ze świata to temat jednej z sesji wykładów na I Forum Promocji Turystycznej, wydarzeniu organizowanym przez redakcję portalu branżowego WaszaTurystyka.pl. Już za niewiele ponad miesiąc w Pałacu Prymasowskim spotkają się polscy i zagraniczni eksperci ds. promocji turystycznej. Seria prezentacji, pytań, odpowiedzi i debat będzie okazją do ogólnopolskiej dyskusji o kierunku strategii promocyjnej w polskiej turystyce.

Udział w forum potwierdziła m.in. Amelia Tomasevic z Zagreb Tourist Board. Jest to międzynarodowa ekspert ds. hotelarstwa, z rozległym doświadczeniem we współpracy promocyjnej z instytucjami państwowymi.

Amelia Tomasevic ma doktorat z ekonomii turystyki, była mi.n. menadżerem PR w hotelu InterContinental w Zagrzebiu, dyrektorem biura podróży w Atenach, menedżeren marketingu w hotelu Esplanade w Zagrzebiu, dyrektorem generalnym hotelu Esplanade, wieloletnim członkiem zarządu Zagrzebskiej Izby Turystyki, jest konsultantką Quality in Tourism - Hotels&Destinations.

Pracowała z grupie rządowej nad strategią turystyczną Chorwacji, przygotowywała programy dla szkolnictwa turystycznego i hotelarskiego. Była prezesem Rady Hotelarzy Zagrzebia i województwa zagrzebskiego, jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Menadżerów Hoteli, członkiem zarządu IH&RA (International Hotel and Restaurant Association). Jest wykładowcą z dziedziny hotelarstwa i marketingu na uczelniach na wszystkich kontynentach.

Z Amelią Tomasevic i innymi gośćmi I Forum Promocji Turystycznej będzie można spotkać się już 27 października w Pałacu Prymasowskim. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia i do rejestracji online:
https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/