Inwazja hoteli w Polsce
Jak zauważają eksperci Walter Herz, w Polsce nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze strony turystów, jak i klientów biznesowych.
Czytaj więcej...
Rekordowy wzrost w turystyce
Liczba międzynarodowych podróży w 2017 roku osiągnęła rekordową wysokość 1,32 mld, czyli o 7 proc. więcej niż w 2016.
Czytaj więcej...
Nowe tanie połączenie do Włoch
WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Inwazja hoteli w Polsce
  • Rekordowy wzrost w turystyce
  • Nowe tanie połączenie do Włoch
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 19 wrzesień 2016 13:57

Amelia Tomasevic będzie gościem Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG
Amelia Tomasevic Amelia Tomasevic materiały prasowe

Jedna z największych w Europie specjalistek ds. hotelarstwa będzie gościem I Forum Promocji Turystycznej. Dr Amelia Tomasevic opowie o tym, w jaki sposób chorwaccy przedsiębiorcy współpracują z sektorem publicznym przy promocji turystycznej.

Dobre praktyki ze świata to temat jednej z sesji wykładów na I Forum Promocji Turystycznej, wydarzeniu organizowanym przez redakcję portalu branżowego WaszaTurystyka.pl. Już za niewiele ponad miesiąc w Pałacu Prymasowskim spotkają się polscy i zagraniczni eksperci ds. promocji turystycznej. Seria prezentacji, pytań, odpowiedzi i debat będzie okazją do ogólnopolskiej dyskusji o kierunku strategii promocyjnej w polskiej turystyce.

Udział w forum potwierdziła m.in. Amelia Tomasevic z Zagreb Tourist Board. Jest to międzynarodowa ekspert ds. hotelarstwa, z rozległym doświadczeniem we współpracy promocyjnej z instytucjami państwowymi.

Amelia Tomasevic ma doktorat z ekonomii turystyki, była mi.n. menadżerem PR w hotelu InterContinental w Zagrzebiu, dyrektorem biura podróży w Atenach, menedżeren marketingu w hotelu Esplanade w Zagrzebiu, dyrektorem generalnym hotelu Esplanade, wieloletnim członkiem zarządu Zagrzebskiej Izby Turystyki, jest konsultantką Quality in Tourism - Hotels&Destinations.

Pracowała z grupie rządowej nad strategią turystyczną Chorwacji, przygotowywała programy dla szkolnictwa turystycznego i hotelarskiego. Była prezesem Rady Hotelarzy Zagrzebia i województwa zagrzebskiego, jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Menadżerów Hoteli, członkiem zarządu IH&RA (International Hotel and Restaurant Association). Jest wykładowcą z dziedziny hotelarstwa i marketingu na uczelniach na wszystkich kontynentach.

Z Amelią Tomasevic i innymi gośćmi I Forum Promocji Turystycznej będzie można spotkać się już 27 października w Pałacu Prymasowskim. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia i do rejestracji online:
https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/