Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
Zmiana rzecznika Rainbow
Obowiązki PR w Rainbow przejmie Emilia Bratkowska.
Czytaj więcej...
PIT chwilowo bez rzecznika
Z funkcji rzecznika prasowego Polskiej Izby Turystyki zrezygnowała Marzena Markowska
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • Zmiana rzecznika Rainbow
  • PIT chwilowo bez rzecznika
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 11 lipiec 2016 10:31

Anna Cichońska dyrektorem ZOPOT-u w Nowym Jorku

Napisane przez AG
Anna Cichońska dyrektorem ZOPOT-u w Nowym Jorku materiały prasowe

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Wojciech Fedyk powołał na stanowisko dyrektora Zagranicznego Ośrodka POT w Nowym Jorku, Annę Cichońską.

Jak pisał portal WaszaTurystyka.pl, w maju komisja powołana przez prezesa POT, przesłuchała piątkę kandydatów na to stanowisko. Niestety, żadna kandydatura nie okazała się dostatecznie dobra i konkurs został powtórzony. Tym razem kandydatów była również piątka, wszyscy byli związani zawodowo z branżą turystyczną. Komisja konkursowa na stanowisko dyrektora Zagranicznego  Ośrodka POT w Stanach Zjednoczonych nie rekomendowała żadnego z 5 kandydatów, spełniających wymogi formalno-prawne, w dwóch ogłoszonych konkursach. Wobec czego Prezes POT  podjął decyzję o skorzystaniu z zapisów stosownego Zarządzenia w sprawie powoływania dyrektorów Zagranicznych Ośrodków POT. Zgodnie z zarządzeniem osoba zatrudniona w POT posiadająca odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie może być powołana przez prezesa POT na stanowisko dyrektora  ZOPOT bez przeprowadzenia procedury konkursowej. Podjęta decyzja o oddelegowaniu na w/w stanowisko pracownika POT – Anny Cichońskiej (Eksperta-Doradcy z Departamentu Strategii) została oparta o dogłębną analizę wiedzy merytorycznej, co jest gwarancją efektywności pracy ZOPOT w USA oraz daje dodatkowo możliwość pozyskania oszczędności w funduszu płac w POT.
Anna Cichońskajest doradcą - ekspertem w Departamencie Strategii POT, ukończyła Uniwersytet Warszawski, pracowała m.in. w firmie JAN-POL.