Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 11 lipiec 2016 10:31

Anna Cichońska dyrektorem ZOPOT-u w Nowym Jorku

Napisane przez AG
Anna Cichońska dyrektorem ZOPOT-u w Nowym Jorku materiały prasowe

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Wojciech Fedyk powołał na stanowisko dyrektora Zagranicznego Ośrodka POT w Nowym Jorku, Annę Cichońską.

Jak pisał portal WaszaTurystyka.pl, w maju komisja powołana przez prezesa POT, przesłuchała piątkę kandydatów na to stanowisko. Niestety, żadna kandydatura nie okazała się dostatecznie dobra i konkurs został powtórzony. Tym razem kandydatów była również piątka, wszyscy byli związani zawodowo z branżą turystyczną. Komisja konkursowa na stanowisko dyrektora Zagranicznego  Ośrodka POT w Stanach Zjednoczonych nie rekomendowała żadnego z 5 kandydatów, spełniających wymogi formalno-prawne, w dwóch ogłoszonych konkursach. Wobec czego Prezes POT  podjął decyzję o skorzystaniu z zapisów stosownego Zarządzenia w sprawie powoływania dyrektorów Zagranicznych Ośrodków POT. Zgodnie z zarządzeniem osoba zatrudniona w POT posiadająca odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie może być powołana przez prezesa POT na stanowisko dyrektora  ZOPOT bez przeprowadzenia procedury konkursowej. Podjęta decyzja o oddelegowaniu na w/w stanowisko pracownika POT – Anny Cichońskiej (Eksperta-Doradcy z Departamentu Strategii) została oparta o dogłębną analizę wiedzy merytorycznej, co jest gwarancją efektywności pracy ZOPOT w USA oraz daje dodatkowo możliwość pozyskania oszczędności w funduszu płac w POT.
Anna Cichońskajest doradcą - ekspertem w Departamencie Strategii POT, ukończyła Uniwersytet Warszawski, pracowała m.in. w firmie JAN-POL.