Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 15 marzec 2016 02:32

Słowacja w Katowicach z Waszymi Podróżami

Napisane przez MM
Wielki Rozszutec w Małej Fatrze Wielki Rozszutec w Małej Fatrze AG

Słowacja, jeden z wystawców na katowickich targach Globalnie, przygotował w tym roku sporo atrakcji. Jedną z nich będzie prezentacja regionu Mała Fatra, zorganizowana wspólnie z redakcją Magazynu Turystycznego Wasze Podróże i portalu WaszaTurystyka.p

Podczas prezentacji, którą poprowadzą wspólnie przedstawiciele regionu Mała Fatra oraz przedstawiciele redakcji magazynu Wasze Podróże i portalu Wasza Turystyka, uczestnicy posłuchają o malowniczym Parku Narodowego Mała Fatra. Słynie on z pięknych krajobrazów, wąwozów, folkloru zapisanego na Liście UNESCO, wspaniałej kuchni oraz miejscu urodzenia karpackiego zbójnika Juraja Janosika. Spotkanie odbędzie się w sobotę 19 marca w godz. 11:00-11:45 w sali konferencyjnej w pawilonie targowym. Po prezentacji zapraszamy na Terchovske piwo z górskiego browaru Vŕšky i słowackie sery z Zazrivej.

 Słowacja zaprasza również do odwiedzenia stoiska narodowego Republiki Słowackiej nr 47. Podczas trzech dni targów Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej razem z przedstawicielami branży turystycznej ze Słowacji zaprezentują całoroczne atrakcje turystyczne tego kraju. Mieszkańców Śląska i gości targów zapoznają ze słowackimi ośrodkami narciarskimi, parkami narodowymi, kąpieliskami termalnymi, uzdrowiskami, zabytkami UNESCO, zamkami, jaskiniami i hotelami Spa&Wellness. Doradzą też, dokąd na Słowacji pojechać na Święta Wielkanocne, Majówkę, Boże Ciało, czy letnie wakacje oraz poinformują, jak atrakcyjnie cenowo wypoczywać w naszym kraju.

 22. edycja Targów Turystycznych Globalnie odbędzie się w dniach 18-20 MARCA 2016 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, Płac Sławika i Antalla 1.