Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Travelplanet: wakacje będą tańsze
Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne wyjazdy wakacyjne będą tańsze od zeszłorocznych – powiedział Robert Gołuński, prezes Travelplanet.pl
Czytaj więcej...
Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
Za kilka miesięcy (1 października) zacznie obowiązywać nowa Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń. O to, co się zmieni z punktu widzenia agentów, którzy prowadzą sprzedaż ubezpieczeń dla turystów zapytaliśmy prezesa PIT Pawła Niewiadomskiego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Travelplanet: wakacje będą tańsze
  • Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 07 grudzień 2015 16:30

Konkurs na zdjęcie z Chorwacji rozstrzygnięty

Napisane przez AG
Zwycięska fotografia - Xenia Chowaniec, port Hvar na wyspie Hvar Zwycięska fotografia - Xenia Chowaniec, port Hvar na wyspie Hvar Xenia Chowaniec

Pięć wyróżnionych przez czytelników bloga Cromania.pl, fotografii zostało wyeksponowanych w Ambasadzie Republiki Chorwacji w Warszawie.

2 grudnia w ambasadzie Republiki Chorwacji w Warszawie, odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie „Twoje zdjęcie w Ambasadzie "

Agnieszka Grudziąż, pomysłodawczyni konkursu oraz autorka bloga Cromania.pl, powiedziała: "Celem konkursu była promocja Chorwacji, jednego z najpopularniejszych kierunków turystycznych w Polsce. „W ramach konkursu wpłynęło 150 zdjęć. Dominował w nich krajobraz morski, co nie jest zaskoczeniem. Chorwacja ma bowiem jedną z najpiękniejszych linii brzegowych w Europie."

Jury złożone z przedstawicieli Ambasady Republiki Chorwacji, bloga Cromania.pl oraz
sympatyków Chorwacji, wybrało pięć najlepszych zdjęć, których autorami byli:

1. Xenia Chowaniec – zdjęcie wyspa Hvar
2. Kinga Dąbrowska – zdjęcie wyspa Krk, Baška
3. Stanisław Ritter – zdjęcie Porec
4. Damian Piekarczyk – zdjęcie wyspa Hvar
5. Paweł Gęgotek – zdjęcie Makarska

Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Ambasadę Republiki Chorwacji, firmę Podravka i Wydawnictwo ExpressMap. Ich zdjęcia będą prezentowane w pomieszczeniach protokolarnych Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Andrea Bekić, Ambasador Republiki Chorwacji, dodała: „Zdjęcia zostaną zaprezentowane w pomieszczeniach protokolarnych. W tych miejscach odbywają się spotkania służbowe, dlatego będzie mi ogromnie miło, chwalić się tym, że te zdjęcia zrobili Polacy. Jest to Chorwacja widziana oczami Polaków, co w pewnym stopniu stanowi syntezę tych dobrych relacji polsko - chorwackich."

Pełna relacja: http://cromania.pl/wreczenie-nagrod-w-konkursie-twoje-zdjecie-w-ambasadzie/