Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Travelplanet: wakacje będą tańsze
Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne wyjazdy wakacyjne będą tańsze od zeszłorocznych – powiedział Robert Gołuński, prezes Travelplanet.pl
Czytaj więcej...
Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
Za kilka miesięcy (1 października) zacznie obowiązywać nowa Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń. O to, co się zmieni z punktu widzenia agentów, którzy prowadzą sprzedaż ubezpieczeń dla turystów zapytaliśmy prezesa PIT Pawła Niewiadomskiego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Travelplanet: wakacje będą tańsze
  • Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 13 styczeń 2014 15:58

Wycieczki po Poznaniu z Funclubem

Napisane przez AG

W ofercie znalazło się 8 wycieczek tematycznych oraz dwie gry miejskie.

Poznańskie biuro podróży Funclub, z początkiem roku, rozszerzyło swoją ofertę o wycieczki po Poznaniu. Usługi przewodnickie przygotowane zostały z myślą zarówno o turystach, którzy odwiedzają stolicę Wielkopolski, jak i mieszkańcach Poznania.

W ofercie znalazło się 10 programów – 8 wycieczek: „Poznań – miasto na przestrzeni wieków", „To tu narodziła się Polska", „Poznań średniowieczny", „Od króla do Cesarza", „Stary Rynek i okolice", „Powstanie Poznańskie – śladami wydarzeń Czerwca 56", „Wzgórze Świętego Wojciecha i Fort Winiary (Cytadela)", „Poznań – Miasto Fortyfikacji" oraz 2 gry miejskie: „Fort Winiary" i „Piastowskie Legendy". Dwa ostatnie programy skierowane są do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zabawa polega na rozwiązywaniu zagadek historycznych.

Miłosz Van Gielle Ruppe, specjalista ds. organizacji i sprzedaży wycieczek szkolnych oraz grupowych w Funclub powiedział: „Najpopularniejszą trasą zwiedzania jest „Poznań Średniowieczny", który pozwala poznać obowiązkowe miejsca na mapie Poznania tj. Ostrów Tumski, Stary Rynek czy Ratusz. Dużym zainteresowaniem cieszą się również gry miejskie, których fabuła ściśle związana jest z wydarzeniami historycznymi."
www.funclub.pl/wycieczki-po-Poznaniu.