Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
Kolejna reakcja na skargę złożoną przez PLL LOT do UOKiK. Tym razem oświadczenie wydał port lotniczy Modlin twierdząc, że zarzuty narodowego przewoźnika nie mają podstaw.
Czytaj więcej...
Innowacje w turystyce nagrodzone
Po raz czternasty Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) przyznała nagrody za najbardziej innowacyjne pomysły i projekty w światowej turystyce.
Czytaj więcej...
Zagrzeb: wpadnij na chwilę
Dzięki codziennym i całorocznym połączeniom lotniczym z Warszawy Zagrzeb wyrósł na atrakcyjną destynację nie tylko na city break, ale i dla branży MICE.
Czytaj więcej...
Best Reisen: liczymy na agnetów
Leila Ben Arfi: nasza oferta to 17 krajów, 45 regionów wakacyjnych, 580 hoteli, ale najważniejsze są Luksusowe Duety
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
  • Innowacje w turystyce nagrodzone
  • Zagrzeb: wpadnij na chwilę
  • Best Reisen: liczymy na agnetów
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 13 styczeń 2014 15:49

Bajkowy urlop promuje Polskę w Polsce

Napisane przez AG
Bajkowy urlop promuje Polskę w Polsce archiwum POT

Na początku stycznia 2014 roku w największych polskich miastach pojawiło się 184 zewnętrznych tablic reklamowych.

Kampania „Bajkowy urlop w Polsce" ma zainteresować polskimi produktami turystycznymi przez cały rok nie tylko turystów zagranicznych, ale i Polaków.

Do 31 stycznia. w Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Wrocław, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu, Opolu będzie można zobaczyć wypracowaną przez Polską Organizację Turystyczną wraz regionami linię kreacyjną.
Po raz pierwszy powstał wspólny przekaz reklamowy, uwzględniający specyfikę wszystkich regionów. Wybór produktów a także motywów bajkowych został dokonany przy ścisłej współpracy z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi i ich akceptacji.
Atrakcje turystyczne kujawsko-pomorskiego będą prezentowane w Gdyni i w Warszawie; lubelskiego we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie; opolskiego w Krakowie, Warszawie i Katowicach; podlaskiego w Bydgoszczy, Gdyni i Warszawie; śląskiego w Krakowie, Łodzi i Warszawie; świętokrzyskiego w Łodzi i Warszawie; warmińsko-mazurskiego w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy; wielkopolskiego w Warszawie, Katowicach, Bydgoszczy oraz Opolu a zachodniopomorskiego w Warszawie i Poznaniu.

Kreacje, które powstały we współpracy z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi, z wykorzystaniem symboli stosowanych przez miasta, czy regiony, w zgodzie z ich strategią komunikacyjną.
Dolnośląskie - góry, zamki, pałace i malowniczy Wrocław, po którym oprowadzą wrocławskie krasnale.
Kujawsko-pomorskie – dla każdego, kto lubi być w miejscach urzekających przyrodą i pięknie położonych kurortach.
Lubelskie - na styku kultur wschodu i zachodu. Chwilo trwaj! z Carnaval Sztuk-Mistrzów w Lublinie-świętem miłośników sztuki, magii i teatru. Naturalnym skojarzeniem wydał się wiec bohater z krainy czarów, a w tle magiczne chwile z festiwalu Sztuk Mistrzów.
Lubuskie - Natura i przygoda w najbardziej zalesionym regionie Polski (mowa o przecudnym, głębinowym jeziorze łagowskim o szafirowym kolorze). Dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Taki produkt w regionie faktycznie istnieje i cieszy się dużym powodzeniem.
Łódzkie – film, muzyka, moda i z najnowszej kolekcji Pantofelek z Manufaktury.
Małopolskie - O północy Kraków nie śpi, historyczne serce Polski bije i przyciąga turystów magicznym klimatem i wspaniałymi zabytkami.
Mazowieckie – Warszawa miejsca pełne atrakcji dla turysty aktywnego i lubiącego zabytki gotowego na przygodę z warszawską Syrenką.
Opolskie – bajkowa Ścieżka Rowerowa wiodąca przez krainę pełną skarbów kultury i przyrody. Turystyka rowerowa jest produktem regionu, pokazujemy możliwość jej uprawiania w przepięknej scenerii, jaką stanowi największa bodaj atrakcja turystyczne regionu, czyli zamek w Mosznej.
Podkarpackie - Odkryj nieodkryte (tak mówi o sobie region) dzięki miejscom, kryjącym wielki potencjał zarówno dla szukających adrenaliny jak i klimatu do biznesowych spotkań.
Podlaskie - W zgodzie z naturą w najmniej zurbanizowanej części Polski, oglądając rzadkie gatunki fauny i flory.
Pomorskie –dla kochających piękne zabytki i zakochanych spacer po Gdańsku i nad Morzem uczuć.
Śląskie –wspinaczka...tu każdego przepełnia Pozytywna energia (to hasło regionu)
Świętokrzyskie – czaruje! to pełne uroku miejsce, gdzie na szlaku rowerowym można zetknąć się z bohaterami legend. Województwo od dłuższego czasu używa tego hasła promocyjnego i wizerunku Czarownicy.
Warmińsko-mazurskie - Rybka na Mazurach najlepiej smakuje miłośnikom sportów wodnych i wędkarstwa, dla których to raj na ziemi.
Wielkopolska - Kraina czarów z wieloma zabytkami, zapierającymi dech w piersiach zamkami
najważniejszym w Polsce ośrodkiem targowym Poznaniem.
Zachodniopomorskie - Niebo dla żeglarzy z wieloma szlakami żeglugowymi czy kajakowymi, nadmorskimi kurortami z mnóstwem atrakcji dla każdego turysty.